penktadienis, liepos 3 d.
Klasiška moteris. Kokia ji?
tiesa.com

Nepriekaištinga apranga, higienos laikymasis, padorumas ‒ tai tikrai yra tos savybės, kurios puošia moterį, bet... vargiai kas tokią moterį pavadintų klasiška, jei ji per daug kalbėtų ir nuolat stengtųsi atkreipti dėmesį į save. Ar ne? Profesionalumas, išsilavinimas ir puikus humoro jausmas yra itin viliojantys moterų bruožai, tačiau, jei moteris yra komplikuoto charaktero būdo ‒ visos teigiamos savybės greitai nublanksta...

Taigi, kas yra toji klasiška moteris? Aptarkime pagrindinius rafinuotos klasiškos moters kriterijus.

Būti klasiška moterimi tai... būti protinga (ir profesinėje srityje, ir „realiame gyvenime“), sąmojinga ir turėti gerą humoro jausmą.

Kito kelio nėra ‒ klasiškumas yra mažai svarbus, jei išorė spindi, o viduje žmogus neturi įdomių minčių, savos nuomonės ir požiūrio. Būti klasiška moterimi ‒ tai gebėti dalintis idėjomis, priimti iššūkius ir mokėti būti patrauklia, žavia pašnekove. Tai nereiškia, kad jūs turite ginčytis ar nuolatos įrodinėti, kad esate teisi. Svarbiausia, mokėti kontroliuoti savo humoro jausmą, sąmojingumą ir tiesiog džiaugtis žaismingu geraširdišku paerzinimu, kuris dažnai būna flirto ar intelektinių glamonių dalis.

Būti klasiška moterimi tai... turėti stilių.

Stiliaus ir mados pojūtis yra klasiškumo dalis. Galbūt eklektiškas stilius ir yra „kieta“, tačiau jei jūs norite būti klasiškai atrodanti moteris, neprašausite pasirinkusi klasikinį įvaizdį ar tiesiog švarius, tvarkingus, puikiai tinkančius (ne per daug aaptemptus, ir ne per daug laisvus) drabužius. Spalvos taip pat svarbu: geriausia rinktis baltą, pilką, juodą ar mėlyną derinius, tačiau tai nereiškia, kad jūs turite atrodyti nuobodžiai, tiesiog svarbiausia tai, kad jūs nesiekiate dėmesio bet kokia kaina.

Daug moterų (žinoma, ir vyrų) stengiasi išsiskirti iš minios, tačiau dažniausiai ne itin teisingais būdais. Žali/oranžiniai/mėlyni plaukai, tatuiruotės ‒ taip, visa tai padeda atskleisti jūsų individualumą, bet tai tikrai neturi nieko bendra su klasika ir rafinuotumu.

[1145]

Būti klasiška moterimi tai... elgtis moteriškai.

Klasiška moteris turi stiprų ryšį su moteriškumu. Jos gyvenimo misija nėra konkuruoti su vyrais: tokia moteris džiaugiasi malonaus, patrauklaus vyro kompanija be jokios gėdos jausmo ir didžiuojasi, kad yra moteris. Klasiška moteris žino vyrų ir moterų psichologinius, fizinius ir seksualinius skirtumus ir tai priima kaip natūralius gamtos dėsnius. Moteris jokiu būdu neturi jausti neapykantos vyrų giminei ar skeptiškai, pesimistiškai žiūrėti į įsimylėjimą, ji turi džiaugtis romantiškais santykiais.

Būti klasiška moterimi tai... būti elegantiška.

Šią sąvoką išties sunku atskirti nuo stiliaus pojūčio ar moteriškumo, o oficialus elegancijos apibrėžimas vėlgi neatitinka 100 procentų šio žodžio esmės. Daugelis vyrų žino, kas yra elegancija, kai pamato pavyzdį, tačiau tai tik maža dalelė to, kaip eleganciją įsivaizduoja moterys.

Elegancija ‒ tai manieros, elgsena. Eleganciją kuria balsas, kūno kalba, kalbėjimo manieros, sėdėjimo ir stovėjimo pozos ir reakcija į kitus žmones. Kai kurie iš šių bruožų, pvz., balsas, ėjimas, yra prigimties dalykai, tačiau kiti elegancijos elementai, pvz., bendravimo įgūdžiai, stipriai susiję su mūsų auklėjimu, ugdymu.

Stebėkite moterį, kuri yra klasiška (ar žiūrėdami televizorių, ar realiame gyvenime), atkreipkite dėmesį ir atpažinkite specifinius jos elgesio ir veiksmų elementus. Tai gali būti net ir menkas, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas dalykas, kaip, pavyzdžiui, aktorės juokas gali būti „minkštesnis“, moteriškesnis, patrauklesnis nei moters, kurią girdėjote praėjusią naktį bare, ar moters, kurios kūną dengia tatuiruotės ir auskarai.

[1146]

Klasiška moteris... supranta subtilumo svarbą.

Tai viena iš svarbiausių savybių, būdingų klasiškumui. To siekianti moteris privalo būti subtili daugelyje gyvenimo sričių. Subtilumas reiškia saikingumą ir santūrumą. Subtili moteris turi savo stilių, tačiau ji neatrodo lyg nulipusi nuo podiumo: ji rengiasi seksualiai, bet neatrodo kaip striptizo šokėja; ji naudoja nedidelį kiekį kvepalų ir makiažo, kad net būtų sunku pasakyti, ar ji pasidažiusi; ji kalba nei per daug, nei per mažai; jos juokas nėra per garsus, todėl jo malonu klausytis; vargu ar ji piktžodžiauja; jos balsas minkštas ir jausmingas; pasitikėjimas savimi jai suteikia ramybę ir atsipalaidavimą.

Klasiška moteris... žino, kad sėkmė yra patrauklesnė kartu su kuklumu ir pagarba.

Savarankiškai ir klasiškai moteriai nereikia kiekvienam sakyti, kokia protinga ir sėkminga ji yra, nesvarbu ar realiame gyvenime, ar socialinėse paskyrose, ar bet kur kitur. Tokia moteris ne žodžiais, o veiksmais parodo, ko ji verta: ji neskuba visiems pranešti, kokia yra šauni. Nesvarbu, ar tai interviu, ar pasimatymas, klasiška moteris nesielgia lyg būtų Dievo dovana šiam pasauliui ar žmogui, su kuriuo bendrauja.

Klasiška moteris... supranta, kada demonstruojamas išdidumas yra deramas

Klasiška moteris žino, kaip reikia „teisingai“ supykti, kalbėdama su vyrais ji netampa užgauli ir arši, nebent tam tikromis aplinkybėmis, tačiau ir tai ‒ itin retai. Tokia moteris supranta, kad geriausia yra tiesiog nueiti ir nesivelti.

[1147]

Visgi, šie punktai iki galo neapibrėžia, ką reiškia būti klasiška moterimi, bet tai puikus startas jūsų asmeninei kelionei patrauklesnės moters link.

2015 09 07 08:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt