antradienis, sausio 19 d.
Ko turėtų saugotis kiekvienas Zodiako ženklas 2021 metais?
Alfa.lt

2021-ieji metai, pasak astrologų, neturėtų būti tokie neigiami, kokie buvo keliamieji 2020-ieji metai. Jie nurodo dalykus, dėl kurių kiekvienas Zodiako ženklas turėtų būti atsargus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas turėtų stengtis nekelti pavojaus pats sau. Tiksliau sakant, saugotis savo impulsyvumo ir agresyvaus požiūrio. Astrologai primygtinai rekomenduoja nedemonstruoti neigiamo požiūrio tiems, kurie to neverti. Tokiu būdu galite pakenkti savo draugams, kolegoms ir artimiesiems, sunkiu metu likti be palaikymo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ekspertai primygtinai rekomenduoja Jaučiui saugotis tinginystės ir apatijos. Šioje būsenoje bet kuriam asmeniui bus atimta motyvacija ir jėgos, tačiau Jautis dar gali netekti ir pasisekimo. Negalima praleisti galimybių, atsirasiančių 2021-aisiais metais. Tai labai dinamiškas ir svarbus laikas, per kurį gali nutikti daug įdomių dalykų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Daugelio šio ženklo žmonių gyvenimas kardinaliai pasikeis jau pirmąjį pusmetį. Iki pavasario pabaigos astrologai pataria saugotis impulsyvių sprendimų ir nieko neveikimo. Nuo vasaros Dvyniai turi saugotis bendravimo su toksiškais žmonėmis. Labai svarbu, kad aplinkoje būtų kuo daugiau malonių asmenybių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys turėtų vengti gilių savianalizių ir kapstymosi savyje. Blogiausiu atveju tai gali sukelti gailestį kitiems. Iš esmės problema bus paprasta – entuziazmo ir kūrybinės energijos trūkumas. Kai žmogus sau dėl kažko priekaištauja ir negali atleisti už praeities klaidas, jis sustoja pusiaukelėje ir nebegali pasiekti tikslo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas turėtų būti atsargus dėl per didelių išlaidų pirmąjį pusmetį. Tai labai svarbu, nes galite išprovokuoti skolų ir bėdų finansų sektoriuje. Nuo vasaros astrologai rekomenduoja saugoti ir stiprinti sveikatą, nes antra metų pusė bus itin produktyvi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei nepageidautina įsitraukti į konfliktus sausio ir gegužės mėnesiais. Tai gali smarkiai paveikti visas gyvenimo sritis, bet svarbiausia, kad ji gali prarasti gerą nuotaiką. Taip pat nereikia pamiršti apie poilsio svarbą: per sunkus darbas sukels sveikatos problemų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Manoma, kad 2021-aisiais metais svarstyklės turės daug energijos, ypač per pirmuosius keturis mėnesius. Metų pradžia bus itin produktyvi. Nepamirškite mokymosi ir naujų įgūdžių įgijimo svarbos. Astrologai nepataria siekti tikslų apgaule ir gudrumu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas turėtų būti atsargus dėl savo blogų įpročių, kurie gali įklampinti į skurdą. Be to, ekspertai rekomenduoja vengti žmonių, kurie nuolat kažkuo nepatenkinti. 2021-aisiais metais bus naudinga parodyti savarankiškumą darbo klausimais.i.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui dera kovoti su pavydu. Dėl šio destruktyvaus jausmo jis gali pridaryti daug žalos ir sugadinti savo dalykinius bei romantiškus santykius. Astrologai pataria išsikelti sau naujus tikslus ir nebijoti žengti pirmyn.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jaučio metai Ožiaragiui bus sėkmingi, tačiau tik su sąlyga, kad jis apeis konfliktus. Kai kas galvoja, kad galima paprasčiausiai užsisklęsti savyje ir taip išvengti bendravimo problemų. bet tai nėra geras sprendimas Ožiaragiui. Astrologai pataria 2021-aisiais metais ilgai nebūti vienumoje. Tai tikrai neduos nieko gero.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Astrologai pataria šio ženklo atstovams nukreipti savo mintis griežtai kūrybine linkme. Negalima stoti kitiems žmonėms skersai kelio ir sąmoningai įžeisti jų savo sprendimais. Taip pat galite nukentėti dėl savo egoizmo ir neatsargumo. Turite išmokti atskirti tai, kas svarbu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys turės realią galimybę radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Žvaigždės ir planetos joms padės. Turite saugotis neteisingo prioritetų nustatymo. Visi atvejai turėtų būti kruopščiai suplanuoti, kad būtų sumažinta rizika. Astrologai pataria nepamiršti pusiausvyros tarp darbo ir poilsio.

Dabar tiksliai žinote ką daryti, kad jums pasisektų ir kaip galite pasiekti savo tikslus greičiausiai. Nepamirškite, kad viskas jūsų rankose, ir net nepalankiausią dieną galima pakeist

2021 01 11 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt