penktadienis, rugsėjo 25 d.
Kodėl „blogos“ merginos yra tokios patrauklios vyrams?
tiesa.com
pixabay.com

Visus vyrus traukia ir nepalieka abejingų merginos, kurios per daug nesistengia būti geros. Ir labiausiai jos traukia tuos, kurie keikia tokias merginas, laiko jas blogomis. Jos žavi vyrus ne savo išoriniais privalumais, seksualia figūra ar intelektu, o kai kuo kitu. Kuo būtent?

Atsakymas į šį klausimą tebėra paslaptis daugumai moterų. „Kuo ta kekšė geresnė už mane?“

Tuo, kad ji moka paisyti asmeninių ribų!

Egoistiškos, pasitikinčios savimi ir mylinčios save „blogosios“ merginos visiems vyrams yra patrauklios tuo, kad sugeba išlaikyti distanciją santykiuose ir nepažeisti asmeninių ribų. Jos lengvai keičia vyrus, nes prie jų neprisiriša.

„Blogai“ merginai nerūpi, kad vyrui kažkas skambina ar siuntinėja SMS. Ji nesijaudina dėl to, kad vyras palaiko su kažkuo rimtus santykius. Ji neims raustis jo daiktuose, tikrinti telefono, kad sužinotų apie neištikimybę. „Blogos“ merginos, bendraudamos su vyru, nekuria ateities planų. Jos nepavydi ir nekelia scenų.

Jos nieko nelaukia iš vyro, išskyrus gerą seksą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, tačiau jos vis tiek nepažeidžia jo asmeninių ribų. Jeigu ji nori pabendrauti su vyru, tai paprasčiausiai duoda jam savo telefono numerį: „Jei norėsi, paskambink!“ Ir vyras paskambina, kai nori.

Jei nepaskambins, bus pamirštas visam laikui. Jokių įsipareigojimų. Kaip elgiasi normali mergina, aistringai trokštanti būti vyrui gera, vienintelė? Ji pradeda šokti aplink vyrą, painiodama jį į savo tinklus, dovanoja dovanas, kalba apie meilę, apgaubia savo rūpesčiu. Ir jeigu vyras pasiduoda žaidimui, priima jos meilę, tai sumoka už tai savo laisve. Po kurio laiko tokia moteris pateikia „sąskaitą‘“ – pretenzijas, priekaištus, reikalavimus:

– Aš tavimi visą laiką rūpinuosi, kodėl neatsiliepi į mano skambučius?

– Aš taip stengiausi, gaminau vakarienę, o tu užsisakei picą!

– Tu pamiršai apie mano gimtadienį, neatsakai į mano SMS, nenupirkai man gėlių ir t. t. Ir vyras pradeda suvokti, kad toks moters rūpinimasis jam yra tarytum kilpa ant kaklo, trukdanti jam laisvai kvėpuoti. Moteris kontroliuoja jo gyvenimą, jo finansus, jo jausmus.

Po lašą siurbia jo gyvybinę energiją. Meilė galima uždusinti kitą žmogų. Todėl dauguma vyrų išeina, įsitaiso meilužes ar paprasčiausiai pradingsta iš jos gyvenimo. Jiems reikia šviežio oro gurkšnio, kurio netrūksta bendraujant su „blogomis“ merginomis.

Jie mėgsta jas už avantiūrizmą, nenuspėjamumą ir laisvės jausmą, kurį patiria šalia jų. Kiekvienas lieka atsakingas už save ir neskuba perkelti tos atsakomybės ant kito pečių. Jie paiso ir gerbia kito asmenines ribas ir neleidžia pažeisti savų.

Tokia yra „blogų“ merginų patrauklumo paslaptis.

2019 09 25 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt