šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Kodėl jus taip sunku mylėti, atskleidžia Zodiako ženklas
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pora

Meilė – sudėtingas dalykas, tačiau be jos gyvenimas būtų labai nuobodus. Sužinokite, kokios Zodiako ženklų savybės trukdo meilei.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūs nežinote, kas yra ramybė, ir negalite pakęsti rutinos. Jums greitai pasidaro nuobodu. Jūs priverčiate partnerį pajusti, kad jis niekada netaps jums pakankamai geras, kad ir kaip nertųsi iš kailio, stengdamasis įtikti jums.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Esate per daug užsispyręs žmogus. Norite kad viskas visada būtų pagal jus. Atsisakote bet kokių kompromisų, vengiate aptarinėti su partneriu problemų ir ieškoti bendrų sprendimų, kurie patenkintų abi puses, nes norite visada būti teisūs.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Vengiate sprendimų priėmimo. Leidžiate partneriui pačiam parinkti restoraną, filmą, pasimatymų vietą, nes niekada nežinote, ko norite. Atsisakote pasirinkti savarankiškai, perleisdami atsakomybę antrajai pusei.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Esate per daug geras, niekada nešaukiate, nesiskundžiate, sutinkate su viskuo, ką sako partneris. O jis nori, kad jūs būtumėte savimi, sakytumėte tai, ką galvojate, ir liautumėtės stengtis padaryti jam įspūdį, aukojant savo tikrąjį „aš“.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jums per daug rūpi svetima nuomonė. Jūs kruopščiai repetuojate visas savo replikas prieš susitikimą su draugais ir giminėmis, kad išvengtumėte nemalonių situacijų. Jūs padarote su jais po 50 vienodų fotografijų, kad paskui galėtumėte atrinkti idealų kadrą socialiniams tinklams. Jums labiau rūpi, kaip jūsų santykiai atrodo kitiems iš šalies, o ne kokie jie yra iš tikrųjų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jaučiatės patikimai apsaugoti tarp savo keturių sienų. Jūs linkę juokauti, kai situacija pasidaro rimta. Jūs juokiatės iš savo problemų, užuot nagrinėję jas. Jūs paverčiate viską juokais, stengdamiesi išvengti suartėjimo su žmonėmis ir bijodami atskleisti jiems savo tikrąjį „aš“.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Esate iš prigimties nepatiklus, todėl greitai pradedate pavydėti. Paslapčia tyrinėjate savo antrosios pusės socialinius tinklus, skaitote pranešimus. Turite aiškių problemų dėl pasitikėjimo. Manote, kad jūsų partneris gali jus įskaudinti arba išduoti, net jeigu jis įrodė jums savo ištikimybę.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūs niekuo nepasitikite ir saugote savo paslaptis, užuot su kuo nors jomis pasidaliję. Jūs nesate įsitikinę, kad partneris gali susitaikyti su kai kuriais dalykais iš jūsų praeities. Geriau patylėti. Jūs veikiau užsisklęsite savyje, nei surizikuosite išpasakoti partneriui savo paslaptis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūs bijote prisirišti ir esate įpratę būti vieni. Todėl ir apsimetate nejausmingu žmogumi. Jūs elgiatės taip, tarsi kiti žmonės reiškia jums mažiau, nei yra iš tikrųjų. Jūs gyvenate mele, atstumdami nuo savęs aplinkinius, kad jie negalėtų jūsų įskaudinti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jūs sulaikote emocijas savo viduje. Jeigu jus kažkas jaudina, ta pasirenkate kentėti tyloje ir nepasakoja to savo partneriui. Jūs niekada neatsiveriate prieš jį ir nepasakojate apie tai, ką manote iš tikrųjų. Jūs stengiatės susidoroti su viskuo savarankiškai, būdami įsitikinę, kad kitų pagalba jums nereikalinga.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūs ilgai delsiate atsakyti į pranešimus ir būnate linkę paskutiniu momentu pakeisti savo planus. Jūs ilgai abejojate, prieš prašydami atleidimo už savo klaidas. Laukiate, kad kiti žmonės bus jums ištikimi, nors patys to jiems nesiūlote. Jūs neinvestuojate į žmones tiek, kiek jie investuoja į jus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūs mėgstate dramatizuoti ir vaizduotėje piešti blogiausius scenarijus. Nereikšmingas problemas paverčiate tikra katastrofa. Užuot aptarę situaciją su savo partneriu prieš tai, kol ji taps nekontroliuojama, jūs imate priekaištauti ir kaltinti jį, nors net nebandėte visko išsiaiškinti ir partneris galėjo būti nepadaręs nieko blogo.

2021 10 12 14:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt