antradienis, rugsėjo 22 d.
Kodėl kino teatruose valgome spragėsius ir kokį apdovanojimą gauna blogiausi filmai?
Alfa.lt

Šį savaitgalį žaismingoji mėlynplaukė TV3 laidoje „Kitsy“ kvies pasinerti į kino pasaulį. Atskleis kino pasaulio užkuliusius bei išsiaiškins, kodėl žiūrint filmą su 3D akiniais gali suktis galva. Maisto rubrikoje gamins saldžiuosius spragėsius bei atskleis, kodėl kino teatruose skanaujame būtent šį skanumyną, o rubrikoje „Bandom” parodys kaip namuose gali vis šeima pasigaminti kino projektorių ir namus paversti tikru kino teatru. Galiausiai Kitsy kvies kartu pasportuoti ir praturtinti savo anglų kalbos žodyną.

Šeštadienio laidoje bus kalbama apie pirmuosius kino filmus. Kitsy papasakos kodėl šie filmai buvo be garso, bei kas buvo filmų pradininkai. Išsiaiškins kam kine reikalingas žaliasis ekranas ir atskleis kodėl šio ekrano spalva yra būtent tokia, o įdomiųjų faktų rubrikoje papasakos kaip anksčiau kai dar nebuvo viryklių ir elektros, žmonės pasigamindavo spragėsius.

„Kitsy laidos orientuotos ne tik į vaikus, bet ir visą šeimą, todėl visada ieškome įdomių faktų, maisto receptų ir eksperimentų atlikimo pasiūlymų, kurie skatintų šeimas visa tai atlikti kartu. Tikimės taip pasidalinti idėjomis su šeimomis kai pritrūksta idėjų norint praleisti laisvalaikį su savo vaikais“, – teigia laidos „Kitsy“ prodiuserė.

Sekmadienio laidoje bus pratęsiama laida apie kiną, tačiau joje Kitsy pasiners į kino užkulisius ir atskleis kaip yra kuriami filmai, kokių specialybių žmonės yra reikalingi, bei papasakos kas yra Holivudo šlovės alėja.

„Filmuojant laidos rubrikas su vaikais, išgirstame tiek neįtikėtinai gerų atsakymų. Vaikų spontaniški atsakymai į Kitsy užduodamus klausimus tik dar kartą patvirtina taisyklę, kad visas originalumas slypi paprastume. Suaugę yra linkę į viską žvelgti sudėtingiau nei vaikai, todėl neretai pasitaiko ir tokių užduočių, kurias vaikai įveikia lengviau nei, kad mes tikėjomės“ – savo įžvalgomis dalijasi laidos prodiuserė.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“ – jau šį šeštadienį ir sekmadienį, 8:30 val. per TV3!

2020 08 15 08:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt