antradienis, rugsėjo 27 d.
Kodėl moteriai ir šiais laikais neprotinga lakstyti paskui vyrą
tiesa.com
Pixabay.com
Bėganti pora

Jeigu moteris vaikosi vyrą, ji iš anksto pasmerkia save pralaimėjimui.

 Tada vyras neims jos gerbti, branginti ir saugoti. Tokia moteris nemyli savęs, todėl vargu, ar ją galės pamilti kas nors kitas. Neverta stengtis pasiekti partnerio lygį. Verčiau nustatyti savo asmeninį lygį ir atitikti jį.

„Kiaušialąstė nelaksto paskui spermatozoidą! Mielos moterys, neikite prieš gamtą, – ragina psichologė Viktorija Kirsta, – ir nepradėkite lakstyti paskui vyrą juo labiau jį vaikytis kai jis jau stengiasi nuo jūsų pabėgti. Nebandykite iššokti iki vyro lygio, kuris jums kažkodėl atrodo labai aukštas.“

Nereikia vytis vyro

Geriausia nustatyti sau savo standartus ir pirmiausia pasistengti atitikti juos, o paskui sutiksite ir tokio paties lygio vyrą. Tada niekam nieko nereikės vaikytis, jūs paprasčiausiai būsite viename lygyje ir jausitės puikiai.

Jums visada reikia būti tokioje būsenoje, kad jaustumėtės verta paties geriausio vyro. Ir nereikia manyti, kad vedybos – svarbiausias jūsų gyvenimo „projektas“ ir tikslas, todėl reikia skubėti jį pasiekti.  Žinoma, būsimą vyrą reikia rinktis rimtai ir atsakingai, tačiau šiek tiek lengvumo ir spontaniškumo jums nepakenks.

Svarbiausia prisiminti: kai būsite tikrai pasirengusios, jūsų lemtingas susitikimas būtinai įvyks, todėl geriau dirbti su savimi, stengtis geriau save suprasti ir tapti sau geriausiu draugu.

Stenkitės išgirsti savo sielos balsą ir jos troškimus, tapti gražia ir finansiškai nepriklausoma, vadinasi, ir profesiniu atžvilgiu save realizavusia asmenybe. Juk jūs norite matyti šalia savęs tokį pat sėkmingą žmogų kaip ir jūs, ar ne taip?

Neieškokite gelbėtojo nuo visų jūsų bėdų. Tegul partneris  netampa jums „rėmėju“, „tėvu“ ar „gyvenimo ramentu“, kuriuo nuolat ramstytumėtės. Mat stipriausi santykiai būna tie, kai abu partneriai tarsi nereikalingi vienas kitam, nes gali puikiai patys išgyventi ir patenkinti visus savo poreikius savarankiškai, bet jie vis tiek nori būti drauge kaip pora. Kaip dvi visavertės, realizavusios save ir brandžios asmenybės, kurioms įdomu būti kartu, o ne kaip vienas kito gelbėtojai.

Štai ko jums reikia. Todėl nebėgiokite ir nepataikaukite vyrui iš baimės, kad tik jis jūsų nepamestų, manydamos, kad tada pražūsite, kad kartu su juo prarasite ir gyvenimo prasmę.

Taip neturi būti. Nes atsidūrusios nuo partnerio priklausomoje padėtyje, jūs vis labiau atstumsite jį nuo savęs. Jis norės pabėgti nuo jūsų. Galbūt jį apims gailesčio ir pasibodėjimo jausmas pernelyg silpnai, priklausomai ir „bejėgei“ būtybei. Tada jūsų partneris gali virsti agresoriumi, nes jūs užėmėte aukos poziciją. Tokia padėtis gali būti labai pavojinga.

Jei būsite lygiateisiai partneriai, tik tokiu atveju jūsų santykiai ir jausmai galės būti nuoširdūs ir abipusiai. Nereikia derinti savyje motinos instinkto su tam tikru mazochizmu, kai moteris sugeba po daugybę metų kentėti nederamą savo partnerio elgesį ir dar nuoširdžiai tikėti ir laukti, kad jis pagaliau visai pasikeis ir taps „auksinis“.

Nemanykite, kad jums reikia kurį laiką pabūti jam motina, pamokyti, kaip dera elgtis, o kaip ne, paauklėti dar šiek tiek ir galiausiai perauklėti. Deja, iš to nieko neišeis. Suaugęs žmogus gali pasikeisti tik tada, kai pats to užsimanys. Todėl geriau jums susikoncentruoti tik į save.

Jeigu jūs pradėsite tausoti ir mylėti save, tada analogiškai ims su jumis elgtis ir jūsų vyras. Žinoma, su sąlyga, kad tai yra tikrai jūsų žmogus. Jeigu ne, tai jis paprasčiausiai atsitrauks. Bet tai ne bėda, nes paskui į jo vietą, pas laimingą ir mylinčią moterį ateis puikus ir tikrai jums tinkamas vyras. Tikrai įsitikinsite tuo.

Šaltinis: „B17“.

2021 06 15 15:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt