sekmadienis, lapkričio 29 d.
Kodėl moterys ryžtasi seksui trise?
Alfa.lt

Seksas trise – dažno vyro ir retos moters galvoje. Įvairiausios statistikos rodo, kad dauguma porų yra bent kartą apie tai kalbėję ir dažniausiai būtent moterys nesutinka su tokiu santykiu išbandymu – esą vieno karto, tikėtina, neužtenka, o dažniausiai tokie santykių paįvairinimai diktuoja signalus apie išdavystes, būsimus nesutarimus. Naujienų portalas „DailyMail“ paviešino istoriją apie seksą trise, kuris kardinaliai pakeitė poros santykius į gerą pusę.

24-erių Ellen papasakojo savo išgyvenimus:

Dažniausiai tokios seksualinės fantazijos apie seksą trise man atrodė sunkiai įgyvendinamos. Labiau ne fiziškai, bet emociškai. Kaip ir daugelis vyrų, mano vaikinas, su kuriuo tuo metu buvome praleidę jau tris metus, nuolat kalbėjo, kad turime išbandyti seksą trise. Vien ta idėja jį taip kaitino!

Ilgai svarsčiau, galiausiai, perlipau per save ir supratau, kad jis to tikrai nori, galbūt jam tai reikalinga. Kai aš pagaliau prasitariau, kad galime tik apsvarstyti šią idėją, neįtikėtina, jis tiesiog galėjo lipti sienomis iš laimės.

Internete naršėme puslapius, kad patikrintume, ar kuri mergina man galėtų pasirodyti patraukli, šalia kurios jausčiausi laisvai. Mano kriterijai buvo konkretūs: ji turėjo būti biseksuali, žinoti, ką daro. Nenorėjau, kad į savo lovą įsileistume dar vieną tokią nieko nenutuokiančią, kaip aš. Aš niekada nesu bandžiusi sekso trise, norėjau žmogaus su didesne patirtimi.

Ją radome gana lengvai. Pasikvietėme į namus, vakare išgėrėme keletą gėrimų. Akimirkai buvau palikusi juos vienus ir kai vėl grįžau į kambarį, ji nuobodžiai sėdėjo viename kambario gale, o mano vaikinas atokiau, raudonu veidu, tvyrojo įtampa.

Ji buvo labai graži mergina.

Pokalbis rutuliojosi keistai, pasiūliau, kad su gėrimais galime persikelti į miegamąjį. Mano vaikinas pasimetė, jis pasiūlė, kad laikinai norėtų stebėti mus abi. Atvykusi mergina iškart nusimetė drabužius, tą padariau ir aš.

Atmosfera pasikeitė į gerą pusę.

Suvokiau, kad galbūt tai vienintelė galimybė gyvenime, todėl nusprendžiau negalvoti nesąmonių ir tiesiog mėgautis. Mes lietėme viena kitos kūnus! Buvo sunku negalvoti, kad galbūt jos krūtinė didesnė, oda lygesnė, ji neturi gelbėjimosi ratų ant šonų. Bet ji žinojo ką daro, mes juokavome, visiškai atsipalaidavome, netgi pradėjome viena kitą glamonėti.

Tačiau mano vaikinas vis dar stovėjo gerokai atokiau.

Kai pakviečiau jį prisijungti, jis lyg ir žengė žingsnį į priekį, tačiau greit apsisuko, trenkė durimis ir išėjo. Atsiprašiau merginos, pati nesupratau, kas įvyko. Nulipau laiptais žemyn pas jį.

Žinote, kodėl jis pabėgo? Vėliau kalbėjome atvirai. Jam tai buvo tarsi troškimo išsipildymas, bet jis suvokė, kad negalės susijaudinti, kad negalės mylėtis su dviejomis moterimis, nes nuolat galvos, ar viską daro teisingai, ar mudu dėl to nesusipyksime, ar jis sugebės patenkinti dvi moteris. Negalvokite, kad vyrai nelinkę savęs lyginti su kitais. Jie tai daro dar dažniau nei moterys!

Mūsų idėja seksui trise nuplaukė šuniui ant uodegos, tačiau po to mūsų santykiai tapo gerokai tvirtesni. Mes labai pradėjome vienas kitą vertinti ir išmokome kalbėti apie seksualines fantazijas, kurios skirtos tik dviem. Bet tik todėl, kad niekuomet nebesijaučiau tokia susikausčiusi.

2020 06 06 21:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt