ketvirtadienis, vasario 25 d.
Kodėl neverta valgyti maisto, kurį pagamino sergantis ar nelaimingas žmogus
Alfa.lt

Maisto skonis ir nauda priklauso nuo to, kokioje būklėje buvo jį gaminęs asmuo. Kas buvo tas žmogus, ką jis jautė, kokia buvo jo sveikata ir mintys? Tai labai svarbu. Ypač, jeigu jus su juo sieja koks nors emocinis ryšys. Tada jo pagamintas maistas veikia ypač stipriai.

Aš ne visada suspėju pagaminti pietus. Kartais mes nusiperkame pamėgtoje kavinėje maisto išsineštinai, patogiai supakuoto skaidriose dėžutėse. Visada šviežio, skanaus, puikios kokybės.

Maistas – tai energija

Vieną kartą mes nusipirkome maisto toje pat kavinėje ir viską išmetėme. Jis buvo ne tik neskanus, bet bjaurus. Nors nebuvo prie ko prikibti, visi produktai atrodė švieži. Ta pati sriuba, ir tie patys ryžiai. Ir mėsos pakankamai, nepagailėta. Tačiau taip neskanu, kad nebuvo įmanoma valgyti. Tarytum putplasčio skonis burnoje...

Tai buvo labai keista. Paskui mes užsukome į tą kavinę nusipirkti poros bandelių. Padavėjas paklausė, kodėl mes šį kartą neperkame pietų. Teko pasakyti, kad praeitą kartą buvo labai neskanu. Ir ilgai dar buvo juntamas nemalonus prieskonis burnoje.

Padavėjas atsiduso ir pripažino, kad ir kiti skundėsi, jog buvę neskanu. Ne, virėjas nepasikeitė. Dirba tas pats. Nors jis labai nusiminęs, gedi, nes mirė jo tėvas, kurį labai mylėjo. Liūdi, verkia, bet dirba. Šeimai juk reikia gyventi, ar ne taip?

Taip. Tačiau stipraus skausmo dėl netekties draskomas žmogus perduoda savo neigiamą energiją maisto produktams. Pasikeičia jų organinės savybės, pasikeičia skonis. Mokslininkų atlikti eksperimentai patvirtino, kad ryšys egzistuoja.

Ne veltui senovėje buvo tikima, kad šalia raganos pienas sugyžta ir tešla nepakyla. O raganomis dažnai buvo laikomi žmonės, kurie sirgo psichinėmis ligomis arba pasižymėjo nepaprastu piktumu ir pavydu. Arba sirgo stipria depresija.

Ir produktai „sugesdavo“ nuo raganos „nužiūrėjimo“. Tai buvo manoma.

Todėl net patyrusios virėjos maistas gali tapti neskanus. O jeigu mus vaišina piktas žmogus, galima net apsinuodyti – į tokias „vaišes“ sureaguos enterinė nervų sistema („antrosios smegenys“ – nervų sistema, esanti virškinimo organuose).

Ir imti maistą iš ligonių, nelaimingų ir vargšų taip pat nepatartina, nes manoma, kad kartu su maistu galima paimti ir svetimą nelaimę. Ypač, jeigu pažįstate tą žmogų ar akivaizdžiai matote, kad jis serga arba yra vargšas. Ar piktas...

Maistas – tai energija. Kalorijos, bet ne tik kalorijos. Tai ir subtili „emocinė energija“, kai dabar ją vadina kai kurie mokslininkai. Todėl kreipkite dėmesį į tai, ką valgote ir kas gamino maisto, jeigu esate jautrūs žmonės. 

2020 07 16 21:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt