ketvirtadienis, liepos 9 d.
Kodėl vyrai nenori sekso?
tiesa.com

Vis dar gajus mitas, kad vyrai pasirengę seksui visur ir visada. Tačiau ne vienos moters patirtis sako ką kita: atrodo, susipažinus buvo abipusė trauka, viskas krypo intymių santykių link, bet lemiamo žingsnio vyras nežengė, ir moteris taip ir liko nesupratusi, kodėl. Kokias pagrindines galimas vyrų „nenoro“ priežastis vardija patys vyriškos lyties atstovai? Iš anksto perspėjame – tai labai subjektyvu.

Moters kvapas. Vienus tas pats kvapas gali jaudinti, o kitus – atstumti. Tas pats pasakytina ir apie natūralų kūno kvapą, ir apie kvepalus. Be abejo, elementari higiena, manau, savaime suprantama ir neginčytina.

Moters estetiniai trūkumai. Įvairūs apgamai, krūtų dydis ar forma, nedepiliuotas (ar pernelyg depiliuotas) moters kūnas, pernelyg kuklūs (ar pernelyg „begėdiški“) apatiniai ir t. t., ir pan. Bet gera žinia: kas vienam trūkumas, kitam gali būti pats didžiausias privalumas!

Netinkama intymiam bendravimui aplinka ar atmosfera. Kartais gali suerzinti netvarka bute, kartais geismas gali „pabėgti“ nuo netikėtų garsų, kurie kelia tam tikrų asociacijų, pavyzdžiui, kad ir kaimynų vaiko verksmas už sienos, ir dar daugybės kitų nenumatytų smulkmenų.

Atsakomybės baimė. Pasirodo, ir kai kurie vyrai kartais lemiamą akimirką gali malonumo troškimą „iškeisti“ į ramybę, kad paskui nereikės gailėtis dėl galimų „proto aptemimo“ pasekmių (partnerės nėštumo, prisirišimo ir t. t.).

Tiesa, gali būti ir taip, kad vyras tik maloniai leido laisvas valandas, bet moteris jam nebuvo seksualiai patraukli. Na, bet gal to geriau jai ir nežinoti...

Užtat visada prieš darant apibendrinimus apie visą vyrų giminę mums, moterims, reikėtų prisiminti, kad vyras – tai pirmiausia žmogus, o ne tik „patinas“, ir jis gali taip pat jautriai reaguoti į daugybę subtilių smulkmenų. O juk smulkmenos, ko gero, ir yra svarbiausios, nes parodo kiekvieno individualumą ir kiekvienam suteikia šansą atrasti sau tinkamiausią partnerį.

2015 01 31 08:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt