antradienis, liepos 5 d.
Kodėl vyrai veda: 2 pagrindinės priežastys
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pora

Būkime atviri: mūsų laikais vyrai nelabai skuba įteisinti santykių ir vesti moters prie altoriaus. Jie veikiau stengiasi po kelerius metus „stebėti“ savo išrinktąją arba iškart įspėti, kad vedybos neįeina į jų planus.

Vis dėlto yra ir tokių, kurie pasirengę vesti ir sukurti šeimą su visomis su tuo susijusiomis pasekmėmis. Kokios priežastys verčia vyrą apsispręsti tokiam atsakingam ir rimtam žingsniui?

Žinoma, gali pasitaikyti ir daugiau priežasčių vedyboms, tačiau, psichologės Viktorijos Kristos nuomone, dvi priežastys yra esminės, o visos kito tik išplaukia iš jų.

1. Vyrui „patogu“ vesti šitą moterį

Įsivaizduokite situaciją. Vyras susitinka su moterimi, kuri iš visų jėgų stengiasi jam patikti, be to, ji ir šiaip yra graži, simpatiška ir svarbiausia labiau įsimylėjusi jį, negu jis ją. O vyrai tai labai gerai jaučia.

Ir štai moteris visais įmanomai būdais stengiasi „užsitarnauti“ jo meilę: gamina neįtikėtinus patiekalus, patenkina jį lovoje, rūpinasi juo, „neknisa smegenų“, nekelia įtampos ir nieko neverčia daryti. Ji visaip mėgina įtikinti vyrą, kad yra ideali kandidatė į geros ir pavyzdingos žmonos vaidmenį.

Todėl po kurio laiko vyras pradeda susimąstyti: „O kodėl gi ne?! Man juk patogu!“

Jeigu šis vyras turėjo tikslą surasti „patogią“ moterį, kuri idealiai suderintų meilužės, virėjos, kartais ir „mamytės“ vaidmenis ir, svarbiausia, kuri sugebėtų organizuoti jam visišką komfortą ir ramybę, tai jis tikrai ją ves. Juk jis norės gauti visą tą komfortą nuolat – po 24 valandas 7 dienas per savaitę.

Svarbus momentas čia yra dar ir tai, kad ta moteris NEGYVENO ir NENORĖJO gyventi su juo kartu iki santuokos. Tai yra, ji, žinoma, galėjo ateidinėti pas jį į svečius ar net pasilikti porai dienų, per tą laiką pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus ir sutvarkyti jo butą , bet ji aiškiai davė jam suprasti, kad negyvens su vyru nesusituokusi, nes turi kitų prioritetų ir vertybių.

Tada vyras supranta, kad dykai nieko negaus – jeigu jis nori mėgautis tos moters glamonėmis ir teikiamu komfortu, tai turės ją vesti.

2. Vyras iš tikrųjų įsimylėjo tą moterį

Jeigu vyras iš tikrųjų pamilo moterį, tai klausimas, kaip priversti jį vesti, nekyla. Juk jis pats pasirengęs jai pasiūlyti savo ranką ir širdį, net jeigu moteris visai nedemonstruoja neįtikėtinų sugebėjimų ir nebando jo įtikinti, kad galėtų būti jam puiki žmona.

Mylimai moteriai užtenka paprasčiausiai būti. Be to, dažnai vyras, o ne moteris, stengiasi parodyti savo sugebėjimus padaryti ją laimingą. Jeigu ji atsiliepia į jo meilę ir dovanoja jam savo švelnumą, tai vyras jau nedvejoja.

„Juk ją gali kas nors kita nuvilioti, o aš nenoriu jos prarasti! Reikia vesti!“ – galvoja vyras. Ir štai po kurio laiko, jausdamasis laimingas ir tikras dėl savo sprendimo, jis veda ją. Juk jis suprato, kad ji tikrai yra jam artimas žmogus.

Tikriausiai pastebėjote, koks skirtumas tarp pirmosios ir antrosios priežasties? Geriau būtų, jeigu pastaroji būtų jūsų santuokos priežastis.

B17

2021 10 13 09:08
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt