pirmadienis, spalio 18 d.
Kokią mato sau artimą sielą skirtingo Zodiako ženklai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Artimi žmonės

Susitikę sau artimą sielą, jausitės taip, tarytum būtumėte sutikę patys save. Kokios artimos sielos trokšta Zodiako ženklai?

AVINAS: žmogaus, kurį galima būtų laikyti savo nusikaltimų bendrininku.

Didžiausia Avino baimė – įstrigti santykiuose su tuo, kuris traukia jį atgal. Jis pasirengęs likti vienas, kol nesutiks tokio, kuris domėtųsi gyvenimu, nemėgtų sėdėti namuose, kuriam būtų svetimas pavydas ir paranoja. Avinui reikia partnerio, kuris mėgsta keliauti, išbandyti naujus dalykus.

JAUTIS: žmogaus, kuris palaikytų jį visais 100 proc.

Palaikyti santykius su Jaučiu būna labai sudėtinga, nes jis priešinasi bet kokioms permainoms ir nepasitiki naujais žmonėmis. Jaučiui patinka turėti partnerį namuose, kad nereikėtų niekur bėgti. Jis nori tokių santykių, kuriuose jaustųsi saugus ir galėtų atsiverti. Artima siela turi pripildyti jo gyvenimą meilės ir rūpesčio.

DVYNIAI: žmogaus, su kuriuo galima būtų dirbti komandoje.

Pagal savo prigimtį Dvyniai yra labai smals8s ir aistringi. Jie blogai įsimena nuobodžias smulkmenas, dėl to girdi nuolatinius priekaištus. Jiems reikia žmogaus, kuris mylėtų juos tokius, kokie yra, ir papildytų juos, o ne pyktų ant jų dėl organizacinių sugebėjimų trūkumo. Jiems reikia partnerio, su kuriuo galėtų dirbti kartu.

VĖŽYS: žmogaus, kuris dovanotų besąlygišką meilę.

Meilė yra varomoji jėga Vėžio gyvenime. Tai jo motyvacija. Jis pats dovanoja savo meilę draugams ir artimiesiems ir verčia juos jaustis ypatingais ir reikalingais. Artima siela turi pasiūlyti Vėžiui tokius pat santykius. Jeigu Vėžys galės su juo būti savimi ir atvirai bendrauti, tai jam bus tikra laimė.

LIŪTAS: žmogaus, kuris verstų jį jaustis žvaigžde.

Liūtas gali pavadinti artima siela tik žmogų, kuris juo žavisi ir verčia jaustis ypatingu. Toks partneris bus jam lygus, tačiau turės sakyti komplimentus, demonstruoti savo dėmesį ir pagarbą. Jis turi sugebėti džiaugtis kitų sėkme ir laime bei nebūti pavydus.

MERGELĖ: žmogaus, kuris vertina jos planavimo sugebėjimus.

Mergelei dažnai priekaištaujama, kad ji nemoka linksmintis, bet jai patinka būti tokiai. Jai reikia tokio, kuris papildytų ją ir vertintų jos atkaklų triūsą, organizuotumą ir rūpestingumą. Pasilinksminimai su ja įmanomi tik jos pačios dėka – kažkas turi organizuoti, planuoti, apmokėti ir rūpintis, kad namuose degtų šviesa, kai grįžtate iš vakarėlių.

SVARSTYKLĖS: žmogaus, kuris mylėtų jų draugus kaip jos.

Niekas nemyli savo draugų taip kaip Svarstyklės. Joms reikia žmogaus, kuris nepavydėtų ir kuriam patiktų būti didelės socialinės grupės dalimi. Jų artima siela turi būti draugiška ir sugebanti palaikyti draugystę visą gyvenimą.. Ji neturi būti susikoncentravusi tik į santykius su partneriu.

SKORPIONAS: žmogaus, kuris visada palaiko jo pusę.

Skorpionas yra labai įžūlus ir nemėgsta atrodyti pažeidžiamas, kas nepatinka tikriems romantikams. Jo artima siela bus asmuo, kuris nemėgsta barnių ir galės žaisti pagal Skorpiono taisykles. Jis turi būti tiesus, sąžiningas. Reikia, kad jis palaikytų Skorpioną, suteiktų jam saugumo jausmą, padedantį jam atsiverti.

ŠAULYS: žmogaus, kuris priverstų jį juoktis iki pilvo skausmo.

Kiekvienos dienos gyvenimo vertę Šaulys matuoja tuo, kiek laiko jis juokėsi. Šaulys – gyvenimo džiaugsmo kupinas žmogus, tikintis, kad gyvenimas turi būti linksmas. Jam reikiam partnerio, kuris kars rytą pabustų laimingas ir džiaugtųsi būsima diena, kaip galimybe pakvailioti ir pasimėgauti ja.

OŽIARAGIS: žmogaus, kurio vertybės tokios pat.

Ožiaragis puoselėja labai aukštus lūkesčius. Jis nori daug gauti iš gyvenimo, todėl kitiems sunku su juo bendrauti. Idealus partneris turi norėti to paties. Jis turi pasižymėti senamadišku skoniu ir įsitikinimais, ambicingai siekti karjeros ir labiausiai vertinti savo santykius ir šeimą.

VANDENIS: žmogaus, kuris stimuliuotų jo smegenų veiklą.

Vandenis vertina žinias ir mąstymo stiliaus unikalumą. Jis negalėtų gyventi su konservatyvių pažiūrų žmogumi arba tokiu, kuris tiki viskuo. Kelias į Vandenio širdį eina per malonų pokalbį. Jis gerbia laisvus mąstytojus. Gyventi šeimoje jam bus smagu su tokiu partneriu, kuris sugeba suabejoti savo tiesomis.

ŽUVYS: žmogaus, kuris įkvėptų jas kūrybai.

Niekas neprivers Žuvų jaustis geriau už juos kūrybai įkvepiančią Mūzą. Joms reikia partnerio, kuris sugebėtų palikti jas vienas ir suteiktų reikiamos laisvės, tačiau mylėtų ir sukurtų ramybę savo buvimu. Artima siela bus žmogus, vertinantis tikrąją Žuvų prigimtį ir nereikalaujantis jų pasikeisti, skatinantis augti ir vystytis santykiuose.

2021 09 28 15:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt