šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Kokia sporto rūšis labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Joga

Kad būtų gerų rezultatų iš sporto, reikia pasirinkti fizinio aktyvumo rūšį pagal savo charakterį. Čia jums padės horoskopas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Energingas ir aktyvus iš prigimties Avinas nemėgsta ilgai trunkančių užsiėmimų, jam reikia kuo greičiau gauti rezultatą.

Avinui geriausiai tiks komandinės sporto rūšys: futbolas, krepšinis, rankinis, ledo ritulys. Veikiausiai jis bus išrinktas komandos kapitonu. Taip pat Avinui gali patikti jodinėjimas ir lengvoji atletika.

Reikia nepamiršti, kad vieta, kur šio ženklo atstovai dažniausiai patiria traumų, yra galva ir veidas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis išsiskiria iš kitų savo ištvermingumu ir jėga. Jis yra santūrus ir linkęs į ramius žaidimus bei kūrybą. Jautis su malonumu gali užsiimti šokiais, gimnastika, sinchroniniu plaukimu. Prigimtinė ištvermė jam gali praversti bėgant maratonus, irkluojant ir slidinėjant.

Silpniausia Jaučio vieta yra gerklė, todėl ją reikia saugoti ir neperšaldyti. Jaučiui reikėtų riboti saldumynus ir miltinius patiekalus, nes nuo jų jis gali priaugti papildomo svorio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai būna smalsūs ir judrūs. Jie mėgsta šokinėti, laipioti, bėgioti. Jiems tinka lengvoji atletika, futbolas, tenisas, gimnastika, čiuožimas, irklavimas, slidinėjimas, orientacinis sportas.

Dvyniams trūksta pastovumo, jie dažnai keičia sporto rūšis, nori išbandyti naujus dalykus.

Silpniausia Dvynių vieta – plaučiai ir bronchai, todėl jiems ypač naudingi lauko žaidimai ir kvėpavimo pratimai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pagal charakterį Vėžys yra atsargus, mėgsta namų jaukumą ir retai kada susidomi sportu. Jis yra emocingas, jautrus ir vertinantis grožį, todėl Vėžiui gali tikti dailusis čiuožimas, meninė gimnastika, šokiai ir sinchroninis plaukimas. Gerų rezultatų komandiniame sporte galima tikėtis tik tuo atveju, jei treneris yra kvalifikuotas ir ramus, o komanda tapo Vėžiui antrąja šeima.

Vėžiui labai svarbu sveikai ir tvarkingai maitintis, vengti greitojo maisto.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai mėgsta žaidimus ir estafetes. O jeigu už pergalę dar ir prizą duoda, tai jų entuziazmas gali būti didelis. Liūtui gali tikti fechtavimas, lengvoji atletika, plaukimas, dailusis čiuožimas, kalnų slidinėjimas. Gerų rezultatų vyrai gali pasiekti imtynėse.

Namuose daryti mankštą Liūtas tingi, todėl ją geriau pakeisti šokiais ar aerobika pagal muziką.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė mėgsta intelektualius užsiėmimus ir būna skeptiškai nusiteikusi sporto atžvilgiu. Labiausiai ją gali sudominti šachmatai. Jai gali tikti tokios sporto rūšys, kur reikia tikslumo ir gerai ištreniruotų judesių, pavyzdžiui, meninė gimnastika, šuoliai į vandenį, fechtavimas, šaudymas, jojimas, alpinizmas, buriavimas. Iš Mergelės gali išeiti geras treneris.

Mergelė mėgsta tvarką, organizuotumą. Geriausia motyvacija jai bus suvokimas, kad sportas naudingas sveikatai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – švelnios ir subtilios būtybės, mėgsta harmoniją ir grožį. Jų netraukia agresyvios sporto rūšys. Joms labiau prie širdies šokiai, dailusis čiuožimas, meninė gimnastika. Svarstyklėms svarbu išorinis grožis – puošnūs kostiumai, šukuosenos, muzika. Sporto šakos populiarumas ir prestižas joms taip pat turi didelę reikšmę. Jos gali užsiimti ir komandiniu sportu, bet tik todėl, kad patiria malonumą bendraudamos. Jos nemėgsta rizikuoti ir priimti skubotų sprendimų. Silpna jų vieta – inkstai ir pusiaujo sritis.

SKORPIONAS

(10 24–11. 2)

Skorpionai turi didelį energijos potencialą. Jie yra kovotojai arba imtynininkai iš prigimties. Jų ištvermingumas ir sugebėjimas tinkamai paskirstyti jėgas padeda jiems pasiekti gerų rezultatų futbole, ledo ritulyje, automobilių ir motociklų sporte. Jie yra labai azartiški, mėgstantys rizikuoti ir varžytis. Silpniausia Skorpiono vieta – šlapimo sistema, todėl reikia neperšalti kojų, o merginoms nekilnoti sunkumų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliai iš prigimties yra sportininkai. Jiems idealiai tinka lengvoji atletika, krepšinis, rankinis ir kitos sporto šakos, kur reikia daug bėgioti ir šokinėti. Jiems gali patikti rogių ir dviračių sportas, ekstremalus turizmas ir šuoliai. Šauliai būna puikūs organizatoriai ir kitų įkvėpėjai, todėl jie dažnai tampa komandų lyderiais ir kapitonais. Šaulys per savo gyvenimą gali išbandyti daugybę sporto rūšių. Jį gali sudominti šachmatai, fechtavimas, šaudymas.

Šauliui patartina saugoti kelius ir klubų sąnarius.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai pasižymi nepaprastu užsispyrimu ir ištvermingumu. Jie pasiekia savo tikslus beveik 100 proc. Jie lengvai ištveria pralaimėjimus, o kliūtis vertina kaip naują pakopą į sėkmę. Jiems idealiai tinka lengvoji atletika, krepšinis, maratonų bėgimas. Ožiaragiui gali patikti slidinėjimas, čiuožimas, automobilių ir motociklų sportas.

Didžiausią dėmesį Ožiaragiui reikia kreipti į savo odos, dantų ir nagų būklę. Patartina maitintis subalansuotu, vitaminų gausiu maistu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nerimstantis ir smalsus Vandenis sportuoti pradeda su entuziazmu. Geriausiai jis išsilieja žaisdamas krepšinį ar rankinį. Vandeniui būdingi greiti judesiai, taiklumas, veržlumas. Vandeniui bus įdomu užsiimti kalnų turizmu, dviračių sportu, slidinėjimu. Jis nebijo aukščio, todėl jam tinka alpinizmas, šuoliai į vandenį, parašiutų sportas.

Dėl sveikatos Vandeniui patartina grūdintis, gerti žolelių arbatas, kurios padės atgauti jėgas ir nusiraminti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Švelnios, ramios, taikios Žuvys retai kada susidomi sportu. Jas patraukti gali tik gražios, šventiškos, žaismingos sporto rūšys, pavyzdžiui, šokiai ir dailusis čiuožimas, golfas, tenisas, buriavimas. Gerų rezultatų Žuvys gali pasiekti savo stichijoje – vandenyje, jei užsiimtų nardymu, plaukimu.

Žuvims reikia ypač saugoti kulkšnis ir pėdas, nes jos dažnai išsinarina kojas, taip pat joms tiesiog būtinas visavertis miegas.

2021 08 19 12:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt