trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Kokias didžiausias klaidas Zodiako ženklai daro santykiuose?
Alfa.lt
Pixabay.com
Santykiai

Niekas nėra tobulas, tiesa? Natūralu, kad visi darome klaidų santykiuose. Kokios  žmonėms būdingos, priklausomai nuo jų Zodiako ženklo?

Avinas – nekantrumas

Avino ženklo atstovams sunku susidoroti net su mažiausiais konfliktais santykiuose, nes jie neturi kantrybės ramiai visko aptarti ir pasiekti kompromiso. Deja, šie žmonės net nesuvokia, kaip smarkiai jie yra susitelkę į save.

Jautis – savininkiškumas

Jaučio ženklo atstovai yra labai prisirišę prie fizinių daiktų ir prie tų, su kuriais palaiko santykius. Jie traktuoja savo partnerį kaip savo nuosavybę, tuo pat metu demonstruodami polinkį jį kontroliuoti.

Dvyniai – įsipareigojimų vengimas

Dvyniai labai bijo įsipareigojimų. Viena yra užmegzti santykius, o santykių su kitu žmogumi palaikymas yra nesibaigianti kova.

Vėžys – perdėtas emocionalumas

Santykiai su Vėžiu gali būti labai melodramiški. Jo nuotaika nuolat  kinta, nervai būna įtempti. Jam reikia labai kantraus partnerio.

Liūtas – pavydas

Liūtui pavydą dažniausiai sukelia partnerio noras visą dėmesį skirti sau. Liūto ženklo atstovai turi labai stiprų ego, kurį reikia reguliariai pamaitinti.

Mergelė – subjektyvumas

Mergelės ženklo atstovai yra perfekcionista. Jie taip kabinėjasi prie detalių, kad kartais dėl to atstumia partnerį nuo savęs. Ir nors jiems atrodo, kad jie padeda mylimam žmogui, iš tikrųjų jie varo jį iš proto.

Svarstyklės – savanaudiškumas

Būdamos stiliaus vergės, Svarstyklės dažnai ginčijasi su savo partneriu dėl pinigų. Jos įpratusios juos švaistyti ir pildyti visus savo norus. 

Skorpionas – dominavimas

Skorpionas yra labai aktyvus ir ryžtingas. Dėl tokio tvirtumo jis nori dominuoti santykiuose kaip lėlininkas, vadovaudamas ir kontroliuodamas bet kurį partnerio judesį. 

Šaulys – atitrūkimas nuo realybės

Šaulys yra toks optimistiškas ir spontaniškas, kad nerealiai vertina  partnerių atsakomybę bet kokiuose santykiuose. 

Ožiaragis – pesimizmas

Ožiaragiui bet kokia kliūtis kelyje, nesvarbu, kokia ji didelė ar maža, yra santykių pabaigos pranašas. Laikui bėgant,, tokie emociniai svyravimai gali įsiutinti net ir kantriausią partnerį. 

Vandenis – apatija

Mėgindamas save pralinksminti, Vandenis gali įžeisti partnerį, savo žodžiais demonstruodamas grubumą, takto stoką ir nejautrumą. 

Žuvys – padidėjęs jautrumas

Ar žinote posakį „ant pirštų galiukų“? Ši frazė sukurta apibūdinti santykiams su Žuvimis. Pernelyg didelis pastarųjų jautrumas nuolat verčia jas vaidinti aukos vaidmenį.

Zinoti.lt

2021 06 19 15:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt