pirmadienis, kovo 1 d.
Kokie talismanai neša sėkmę kiekvienam Zodiako ženklui
Alfa.lt

Astrologai išvardijo amuletus, kurie atneš sėkmę skirtingų Zodiako ženklų atstovams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Taigi, Avinams – ugnies stichijos atstovams – sėkmę atneš papuošalas su Saulės, žvaigždžių ar liepsnos atvaizdu arba amuletas su budistinio Dorje simbolio pavidalu. Gyvūnų uodegos ir raudona spalva taip pat padės apsaugoti Avinus nuo žalos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Žemiškajam Jaučiui reiktų pasirinkti iš natūralių akmenų pagamintą amuletą. Be to, geriau rinktis rožinės, žalios arba mėlynos spalvos gaminį, o raudona spalva, priešingai, gali pridaryti problemų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams skirtas talismanas turėtų užsiminti apie šio ženklo dvilypumą. Sėkmės atneš kaukės, rakto ar knygos atvaizdai, o geriausia būtų dėvėti veidrodėlį, kurį galima įsiūti į drabužius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžius nuo žalos išgelbės jūros gyventojų atvaizdai. Tai gali būti vėžliai, delfinai ar žuvys. Galite dėvėti amuletą, pagamintą iš kriauklės. Talismanui tinka sidabriniai pakabukai, juose reikėtų vengti raudonos spalvos, pirmenybę teikiant baltai ar sidabrinei.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui sėkmės atneš Saulės, žvaigždžių ar saulėgrąžos pavidalo amuletai. Tarp akmenų pirmenybė turėtų būti teikiama chrizolitui, citrinui (kvarco atmaina), gintarui ir rubinui.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Veiksmingas Mergelių talismanas bus tas, kuriame yra Žemės simbolių. Pasak astrologų, norint išspręsti sveikatos ir pinigų problemas, tai padės padaryti miniatiūros, vaizduojančios vaisius, o ieškantieji meilės turėtų nešioti natūralius akmenis su skylute viduryje. Brangakmenis jaspis užtikrins optimalią šio ženklo apsaugą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Geriausia Svarstyklių atstovams naudoti savo paties kaip talismano ženklo atvaizdus, kurie sujungia pusiausvyrą ir harmoniją. Varis, nefritas, koralas ar turkis atneš sėkmę. O laumžirgio ar bitės atvaizdai užtikrins sėkmę meilėje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionams jau ir taip pasisekė! Amuletus jie turėtų pasiimti su savimi tik svarbiausiais momentais. Tam puikiai tinka monetos, kurių viduryje yra skylė, varlės ar vandens stichijos simboliai, taip pat pentagrama ir aštuoniakampė žvaigždė. Moterų gyvenime – obuolio ir gyvatės vaizdai pritrauks meilę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulius saugos Fenikso paukštis ir skarabėjus. Kad pasisektų, turėtumėte naudoti arklių tematikos talismanus, pavyzdžiui, pasagą ar raitelį. Lelijos, krokų ir gvazdikų ženklai gali apsaugoti nuo blogio. Svarbu atkreipti dėmesį į mėlynas ir violetines spalvas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Puikus Ožiaragių talismanas bus senovinės figūrėlės, senos monetos ir neįprasti medalionai. Vėžlys ir purpurinių ar rudų atspalvių bitės atneš sėkmę ir turtus. Agatas, oniksas ir granatas yra tarp jiems skirtų sėkmę atnešančių akmenų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai gali naudoti amuletus iš aliuminio, ametisto, lazurito ir akvamarino. Vandeniai, nešiodami bitės, laumžirgio, balandžio atvaizdą ar pakabuką su Egipto simbolio Ankh pavidalu, bus išgelbėti nuo blogio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Geriausias talismanas Žuvims bus vandens stichijos simboliai: žuvys, koralai ar bangos. „Flur de lis“ lelijos simbolis atneš joms sėkmę. Koralai, kalnų krištolas, akvamarinas, mėnulio akmuo ar ametistas padės Žuvis apsaugoti nuo nužiūrėjimo.

2021 02 21 14:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt