sekmadienis, balandžio 11 d.
Kokie vidiniai demonai tūno kiekviename Zodiako ženkle?
Alfa.lt

Mes visi turime tamsiąsias charakterio puses, vadinamas vidiniais demonais. Astrologai atskleidė, kokie vidiniai demonai tūno kiekviename Zodiako ženkle. Kad ir ką perskaitysite prie savo ženklo, nenusiminkite ir nepamirškite, kad kiekvienas turi tam tikrų trūkumų, tačiau stiprūs žmonės išsiskiria gebėjimu kovoti su jais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagrindinis Avino demonas yra pertekliaus demonas. Šie žmonės nežino ribų, nesvarbu, ar tai apimtų darbą, malonumus ar pramogas. Jie tiesiog nežino, kaip sustoti, kai to reikia. Kita vertus, noras imtis visko ir iš karto gali suteikti Avinui neįtikėtiną motyvaciją.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis labai bijo likti vienas. Jis labai bijo, kad ateis diena, kai visi žmonės nuo jo nusisuks. Dėl to jis dažnai susidraugauja su bet kuo, užuot ieškojęs labiausiai jam tinkančių žmonių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagrindinis Dvynių demonas yra meilė laisvei. Jie nekenčia, kai yra kontroliuojami ir kai yra tam tikru būdu apriboti. Šis demonas reikalauja iš jų ryžtingų veiksmų. Dvyniai dažnai atstumia tuos, kurie jais rūpinasi.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys mėgsta apkalbinėti ir skleisti gandus. Nors vargu ar tai sužinosite ir vargu ar užkirsite tam kelią. Šie žmonės net patys sau nepripažįsta, kad jiems patinka diskutuoti apkalbų tema. Su jais reikia būti labai atsargiam. Kita vertus, jei esate jiems brangus, jie niekada niekam nepasakos jūsų paslapčių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas pamišęs dėl to, kad yra geriausias. Tai naudinga, tačiau kartais jis nueina per toli. Tada jis pamiršta viską pasaulyje, sutelkdamas dėmesį tik į darbą, verslą, sėkmę ir pinigus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pagrindinis Mergelės demonas yra perfekcionizmas, kuris tūno jos viduje ir visada ieško idealiai atlikto darbo ar žmonių trūkumų. Mergelei patinka, kai viskas vyksta pagal planą ir tiksliai taip, kaip ji numatė. Dėl šio vidinio demono ji dažnai kuo nors nusivilia.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės turi vieną nedidelį trūkumą – tai demonas, pavadinimu „Na, gerai“. Svarstyklės dažnai sau tai sako, kai gyvenime nutinka kas nors bloga, kai yra daug sunkumų ir problemų. Šie žmonės optimistiškai vertina tai, kas yra gerai, tačiau jiems dažnai nepasiseka, nes jie nelinkę pripažinti, kad yra problema, kurią būtina nedelsiant išspręsti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pagrindinis Skorpiono demonas yra kerštingumas. Daugelis sako, kad tai pavydūs žmonės, tačiau jų pavydas dažnai neviršija normos, ko negalima pasakyti apie jų pašaipą. Net patį Skorpioną kartais gąsdina tai, kaip gerai jis prisimena praeities nuoskaudas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Vidinis Šaulio demonas yra polinkis manipuliuoti. Šaulys moka ir mėgsta manipuliuoti įvairiais santykių lygmenimis. Jis tai daro taip sumaniai, kad niekas nesuuodžia. Niekas iki šiol nežino šio slapto Šaulio įgūdžio.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio demonas – nepasitikėjimas. Jis trukdo jam greitai susirasti meilę, užmegzti draugystę. Šio ženklo atstovai bijo, kad bus apgauti ar išduoti. Taip, jie vertina savo laiką ir pastangas, tačiau dažnai už tai susimoka vienišumu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šių žmonių viduje tūnantis pavydus demonas nesuteikia laisvės tiems, kurie juos myli. Daugelis Vandenių yra kontroliuoti mėgstantys keistuoliai. Jie turi kiekvieną dieną ir kiekvieną minutę būti tikri, kad tie, kurie juos myli ir gerbia, šalia neturi kito žmogaus, su kuriuo elgiasi lygiai taip pat. Vandeniai nori būti išskirtiniai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Tingumas yra pagrindinis Žuvų priešas ir vidinis demonas. Jos gali su juo kovoti, bet ne visada tai daro. Tingumas labai dažnai perima kontrolę, dėl ko Žuvys gali neįvykdyti pažadų, tapti nepatikimos.

2021 03 01 11:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt