penktadienis, spalio 30 d.
Kokiems būsimiems tėveliams negalima leisti dalyvauti gimdymo procese
Alfa.lt

Kiekviena moteris nori, kad sunkiu gyvenimo momentu šalia būtų jai brangus žmogus. Dauguma būsimų tėvelių nori išvysti, kaip jų atžala ateina į pasaulį. Deja, ne visiems sutuoktiniams galima ir reikia būti šalia gimdančios žmonos.

Yra tokių vyrų, kurie ne tik nepadės gimdyvei savo dalyvavimu, bet ir gerokai apsunkins visą procesą, sustiprins moters nerimą, skausmo pojūtį ir nežinomybės baimę.

Jei jūsų vyras priklauso vienam iš šių trijų tipų, neleiskite jam dalyvauti gimdymo procese.

Vyras „kontrolierius“

Griežtas ir despotiškas vyras, kuris įpratęs viską savo gyvenime valdyti, kontroliuoti, savo buvimu tik trukdys gimdyvei. Toks tipas gimdymo metu kontroliuos ne tik medikų darbą, bet ir savo žmonos gimdymo procesą. O moteriai svarbiausia – maksimaliai atsipalaiduoti, pasikliauti gamta. Su tokiu „padėties šeimininku“ šalia tai padaryti bus labai sunku.

Vyras perfekcionistas

Kai žmona serga ir guli lovoje išblyškusi, išsitaršiusiais plaukais jis stengiasi išeiti į kitą kambarį pažaisti kompiuteriu. Jį slegia situacija. Jis negali dalyvauti ir padėti. Jis nemoka. Ar jūsų vyras ne toks? Gali jis slaugo jus sergančią? Verda arbatą, bėga į vaistinę vaistų pirkti? Tada galite pasiimti jį kartu į gimdymo namus.

„Jautrios prigimties“ tipas

Gimdymas nėra toks baisus kruvinas aktas, kaip mano dauguma vyrų. Tačiau silpnų nervų žmogui šis procesas gali tapti išbandymu. Nuo žmonos riksmo (o gimdyvių ligoninėje gali būti daug) vyrą pils prakaitas, muš karštis ir krės šaltis. Padėti žmonai jis niekuo negalės. Jam pačiam reikės pagalbos ir raminamųjų vaistų.

2020 10 18 10:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt