penktadienis, balandžio 16 d.
Kokio vyro jūs nusipelnėte pagal savo Zodiako ženklą?
Alfa.lt

Žvaigždės žino atsakymą!

AVINAS: intelektualas

Visos Avino ženklo moterys yra nepaprastai logiški ir laisvi žmonės. Jos mėgsta atsiskirti ir pasinerti į apmąstymus.

Tokia moteris ieško žmogaus, su kuriuo galėtų kalbėti intelektualiomis temomis. Be to, jai patinka nuoširdūs ir pasitikintys savimi žmonės, nes Avino gyvenime nėra vietos kvailystėms.

JAUTIS: tvirtos valios žmogus

Tai vienas iš tų ženklų, kurie labiausiai mėgsta save palepinti. Jos mėgsta mažus malonumus.

Meilėje Jaučio ženklo moterys yra labai atsidavę žmonės. Tokiai moteriai reikia vyro, kupino meilės ir aistros. Jai taip pat reikia nepriklausomo žmogaus, todėl geresnio kandidato, nei stiprios valios žmogus, čia neįmanoma rasti.

DVYNIAI: nuoširdus vyras

Dvynių damoms patinka viskas, kas nauja. Jos nuotaikingos, bendraujančios, todėl tikisi, kad visada vaikščiosite šalia jų, kad ir kokia būtų situacija.

Dvynių moteriai reikalingas vyras, kuris be jokių abejonių išreiškia savo požiūrį, tuo pačiu išlikdamas žaismingas ir sąmojingas.

VĖŽYS: žmogus, turintis gerą širdį

Pasaulyje nėra nė vieno malonesnio ir jautresnio ženklo už Vėžį (išskyrus galbūt Žuvis). Vėžio moterys nori, kad jų santykiuose būtų viskas, kas geriausia, tačiau tai nesuteikia progos jomis manipuliuoti.

Vėžio moteris ieško vyro, panašaus į save – sąžiningo, atsakingo ir tokio, su kuriuo įmanoma palaikyti normalius santykius.

LIŪTAS: gundantis žmogus

Liūto moterys vertina atsidavimą ir tikslo siekimą. Jei kitas asmuo neturi šių savybių, jų santykiai yra pasmerkti.

Liūtų dama ieško į ją panašaus partnerio. Kartais ji yra lengvabūdiška ir nori, kad jos vyras būtų dosnus ir mokėtų flirtuoti.

MERGELĖ: kantrus vyras

Mergelė yra viena paslaptingiausių Zodiako ženklo atstovių . Jai nėra lengva atsiverti kitiems žmonėms, o tai kartais labai apsunkina tvirtų santykių kūrimą. Todėl Mergelė ieško vyruose kantrybės. Jei jos partneris moka, kaip reikia laukti, tada Mergelė padarys viską, kas jos galioje, kad galų gale jo kantrybė visiškai pasiteisintų.

Be to, šiai moteriai reikia žmogaus, kuris tvirtai stovi ant kojų ir palaiko jos sprendimus. Mergelei reikia daug laiko savęs pažinimui.

SVARSTYKLĖS: ištikimas žmogus

Svarstyklės yra žinomos dėl savo tvirtumo. Jos yra labai logiškos asmenybės, todėl visada analizuoja situaciją.

Joms imponuoja ištikimi ir lankstūs vyrai. Svarstyklės nori būti su žmogumi, kuris neturi problemų dėl bendravimo ir aiškiai kalba apie svarbius dalykus.

SKORPIONAS: aistringas žmogus

Šios moterys yra be galo aistringos. Kartais jos patenka į bėdą dėl įpročio pirmiausia padaryti ką nors kvailo, o paskui galvoti apie pasekmes.

Vyrai, galintys konkuruoti su Skorpiono moterimi aistros prasme, greičiau su ja užmezga tvirtus ir romantiškus santykius.

Tokia moteris nori būti linksma ir kantri su kuo nors, ypač, kai ji patenka į nemalonią situaciją. Reikia laiko, kad ji pradėtų pasitikėti kitu žmogumi.

ŠAULYS: jausmingas vyras

Šaulio moteris yra drąsi ir lengvabūdiška asmenybė. Jai patinka ir išbandyti ką nors naujo, ir leisti laiką namuose su savo partnerio draugais.

Šio ženklo atstovės dievina jausmingus, turinčius gerą humoro jausmą vyrukus, kurie moka sušvelninti situaciją. Šaulio ženklo moteriai reikia tokio aktyvaus vyro, kaip ji, kitu atveju, santykiai tarp jų labai greitai gali baigtis.

OŽIARAGIS: sąžiningas vyras

Ožiaragio ženklo atstovės yra labai protingos ir rimtos moterys, jos vertina vyrus, panašius į save – tai prisideda prie gilesnio jų tarpusavio ryšio formavimosi.

Moteris Ožiaragis ieško darbštaus vyro (kuris, be to, taip pat mėgsta ir linksmintis). Meilėje jai svarbus saugumo jausmas – tai padeda sutelkti dėmesį į juokingus dalykus, kurie juose vyksta.

VANDENIS: žavus vyras

Vandenio ženklo atstovės yra labai kūrybingos ir azartiškos asmenybės. Vandenio moterys ieško charizmatiško ir aistringo partnerio. Jos taip pat nori, kad jis būtų socialus, nes su tokiu žmogumi jos gali jaustis saugesnės.

ŽUVYS: romantiškas žmogus

Žuvys yra labai emocingos ir pastabios, bei moka tuo naudotis. Jos nėra įpratusios tylėti, jei kažkas jas erzina. Žuvims moterims reikalingi santykiai su tokiu gailestingu ir dėmesingu žmogumi, kokios yra jos pačios.

Šio žvaigždyno atstovės vertina romantiką, todėl taip svarbu dažnai ir nedvejojant joms rodyti savo jautriąją pusę.  

2021 03 22 11:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt