antradienis, liepos 5 d.
Kokios merginos dažniausiai įsipainioja į nelaimingus santykius
Gražina Vasiliauskienė
Flickr
santykiai

Kodėl vienoms merginoms sekasi meilės reikaluose, o kitos kenčia ir nuo vienatvės, ir nuo nevykusių santykių? Astrologai tikina, kad tai priklauso nuo Zodiako ženklo.

Kam labiausiai nesiseka?

I vieta – MERGELĖ

Nepriekaištinga nuo viršugalvio iki kojų pirštų galiukų. Tokia teisinga ir „sterili“, kad priverčia vyrus gelbėti savo kailį pabėgiant. Atitikti jos reikalavimų neįmanoma.

Mergelė svajoja apie kilnų ir orų riterį be jokių trūkumų. Kad ir kaip stengtųsi potencialus jaunikis, perfekcionistė vis tiek atras prie ko prisikabinti.

Jos manymu, geriau likti vienišai, nei kentėti šalia nemalonų nevykėlį.

II vieta – JAUTIS

Viliojantis grožis su deginančiu temperamentu. Nuo vaikystės mėgaujasi sėkme tarp priešingos lyties atstovų. Tai mokyklos grožio karalienė ir vaikinų širdžių žeidėja.

Ieškodama partnerio ji būna labai priekabi ir išranki. Gali užmegzti santykius tik su geriausiu iš geriausiųjų. Po vestuvių pavirsta žiauria savininke.

Ji visiškai kontroliuoja vyrą, be priežasties kėlia pavydo scenas. Jos nepasitikėjimas ir sekimas neišvengiamai nulemia skyrybas.

III vieta – SVARSTYKLĖS

Pernelyg trapi ir nežemiška mergina šeimyniniams santykiams. Vietoj vakarienės gaminimo ji užsiims muzika ar knygų skaitymu.

Nesutverta šeimininkauti ir nežino, kaip sukurti jaukią atmosferą namuose. Tai graži statula, kuria galima tik gėrėtis.

Ji pavergia vyrą švelnumu ir pasirengimu visada būti šalia. Tačiau negali užtikrinti jam patogios egzistencijos, todėl rizikuoja likti senmerge.

IV vieta – ŠAULYS

Pernelyg sąžininga, teisinga ir tiesmuka šeimyniniams santykiams. Santuokoje su ja nelieka vietos romantikai ir nutylėjimams. Būna nustatyta griežta tvarka.

Įsipareigojimai aiškiai paskirstomi tarp sutuoktinių. Vyras lauks iš jos susižavėjimo, palaikymo, rūpinimosi ir meilės prisipažinimų, bet dama atsakys tik pašaipomis, išjuoks išrinktojo infantilumą ir vaikiškumą, tuo atstumdama jį nuo savęs. Nesuprastas vyras išeis ieškoti tokios, kuri jį palaikys.

2021 11 22 11:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt