šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Kokios patinkame vyrams?
tiesa.com

Mada – kaprizinga dama: populiarūs stiliai ir modeliai keičiasi kas sezoną, o gal ir dar dažniau. Štai jau aukštakulnius išstūmė kazokiški auliniai batai, o standžias garbanas – išpešiotos plaukų sruogos. Bet vyrai kur kas pastovesni: juos daugybę metų tebežavi vis tie patys moteriško garderobo elementai, tas pats makiažo stilius ir, švelniai tariant, nervina daugybė kitokių moterų mados apraiškų.

Šukuosena

Taip: vyrus alpti iš pasitenkinimo verčia moterų plaukai, siekiantys pečius ar kiek ilgesni, gražūs, kvapnūs, truputį garbanoti. Kai dėl blondinių ir brunečių, tai nuomonės nesutampa, bet vis dėlto vieningai pirmenybė teikiama natūraliai spalvai, o ne įgytai kirpykloje. Be konkurencijos – natūralios vario rudumo spalvos plaukų, žalių akių ir baltos odos derinys. Šukuosena – karė kirpimas ir griežti vakariniai variantai.

Ne: ataugusios dažytų plaukų šaknys, „tas siaubingas mišinys“ („nei blondinė, nei brunetė, nesuprasi“), nesveiki padūkusio baklažano atspalviai ar „tokio raudonumo, kaip undinėlės iš animacinio filmuko“). Minimalistinė šukuosena „kaip berniuko“, vyriškosios lyties nuomone, tinka tik labai trapioms ir gražioms merginoms su didelėmis akimis, o kitoms verčiau laikytis klasikos. O aukšti kuodai ir kitos įmantrybės vyrams kelia asociacijas su prosenelių jaunystės laikais...

Makiažas

Taip: natūralumas ir dar kartą natūralumas (ach, tik mes pačios žinome, kiek dekoratyvinės kosmetikos prireikia tokiam įvaizdžiui sukurti...). Ryškūs lūpų dažai gerai, bet tik tam tikrais atvejai, o ne kasdienai.

Ne. Priaugintoms blakstienoms, ryškiems šešėliams, pernelyg šviesiai pudrai ir, kad ir kaip būtų keista, lūpų blizgesiams („atrodo, kad dabar prie jų prilips kokia nors musė“ arba „tiesiog bjauru paliesti“ – štai tokie atsiliepimai populiariausi). Ir jau kone choru garsiai tariamas „ne“ soliariume „iškepusioms“ mergaitėms su rausvai pilkšvomis lūpomis ir peroksido sudegintais plaukais, ypač kai lūpos dar ir „silikoninės“, o ant blakstienų užkrauta pusė kilogramo gabalėliais sušokusio tušo...

Manikiūras

Taip: išpuoselėtiems natūraliems vidutinio ilgio nagams, kurie, pasirodo, gali būti nulakuoti tamsiu laku (tik be piešinėlių!). Pedikiūras – labiau nei pageidautinas, ypač jo derinys su dailiais bateliais ir miniatiūrine kojyte.

Ne: ilgiems priaugintiems nagams nusmailintais galais, ir prancūziškam manikiūrui („lyg ir gražu, bet kažkas ne taip“).

Apranga

Taip: moteriškoms ir vakarinėms suknelėms, dalykiškam stiliui (vyrams patinka tiek kostiumėliai su kelnėmis, tiek variantai su sijonais), džinsams (pagal figūrą). O apskritai svarbiausia, kad viskas harmoningai derėtų ir tiktų būtent tai moteriai. Kaimietiško stiliaus mergina, netyčia nusistvėrusi suknelę su gilia iškirpte, atrodys taip pat juokingai, kaip ir vakarėlių liūtės stiliaus moteris, užsidėjusi kailinius ausinukus ir įsispraudusi į trumpą paprastutę striukelę.

Ne: sezonui netinkamiems drabužiams: kailiai pavasarį ir pliki pilvai žiemą sukelia vienodai neigiamą vyrų reakciją. Jiems nepatinka ir bridžiai, kelnės žemu juosmeniu (su išlendančiais apatinių kelnaičių elementais), mini sijonėliai, netinkantys pagal figūrą, daugiasluoksnis ir „suveltas“ stilius, raštuotos kelnės kojinės, kailinės liemenės, marškinėliai su užrašais („tinka vilkėti tik namuose“).

Aksesuarai

Taip: stilingiems pakabukams ir apyrankėms, klasikinėms rankinėms, nedideliems auskariukams ir žiedams (jei rankos gražios ir prižiūrimos).

Ne: milžiniškiems sunkiems auskarams („į ištemptą ausies spenelį baisu žiūrėti“), pusę veido dengiantiems akiniams, daugiasluoksniams megztiems šalikams (ypač jei nedėvima kepurė ir matyti apnuogintas pilvas), pernelyg gigantiškoms rankinėms (kaip ir nepraktiškai mažoms), aukso papuošalų gausybei... Ir dar – šunyčiams, „mažiems ir bjauriems“, aprengtiems kombinezonais – jų nepakenčia kone visi be išimties vyrai. Nors mums, moterims, atrodytų – tegul džiaugiasi, kad ne rotveileris!..

Figūra

Taip: be abejo, vyrams patinka, kai figūra graži, moteriška ir saikingai sportiška. O svoris pats savaime ne toks jau ir svarbus – kur kas svarbiau formos ir proporcijos.

Ne: na, kam gali patikti nukaręs pilvas (beje, dėl labai plačių klubų pretenzijų beveik nebūna) ir lašinukų rievės aplink šonus. Bet, pasirodo, vyrams dar baisiau ir už tokį „vaizdelį“ yra anoreksiška blyški leisgyvė būtybė („tokią merginą norisi pamaitinti ir paguldyti miegoti vieną“).

Verta įsidėmėti

Taigi, dar kartą įsiskaitykime, kokios moterys vyrams atgrasios – kad netyčia pačios, pernelyg besistengdamos tapti gražios, nesulauktume priešingo rezultato. „Nepageidautiną“ įvaizdį gali įkūnyti moterys su „margai“ dažytais ir iš šaknų jau ataugusiais plaukais, akriliniais nagais, ,„suskrudusi“ soliariume, apsikarsčiusi auksu, apsirengusi atlapota kailine liemene ir kaklą tris kartus apvyniojusi megztu trisluoksniu šaliku, juo labiau, jei pro trumpus marškinėlius matyti riebalais aptekęs nudribęs pilvukas. Dar pridėkime, kad ji lūpų blizgesiu „išdailinusi“ lūpas ir eina vedina mažu šuneliu, apvilktu nėriniuotu kombinezonu... O jos akyse, beje, atsispindi vienintelis nebylus klausimas: tai ko gi dar reikia tiems vyrams?

2012 03 18 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt