pirmadienis, spalio 25 d.
Kokios slaptos silpnybės būdingos kiekvienam Zodiako ženklui
tiesa.com
Unsplash.com
Paslaptis

Pakanka žinoti žmogaus Zodiako ženklą, kad atskleistumėte jo silpnas vietas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas yra tvirtas ir dažnai nevaržomas. Jis gyvena visavertį gyvenimą ir ieško ryškių emocijų. Jį traukia viskas, kas suteikia greitą energijos ir adrenalino  pliūpsnį. Avinas geria daug kavos. Jam gali patikti šuoliai parašiutu ir kiti ekstremalūs dalykai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – praktiškas ir solidus. Sėkmę jis matuoja materialine gerove. Slapta Jaučio aistra yra visų rūšių prabanga: nuo brangaus maisto iki prestižinių automobilių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra nepaprastai komunikabilūs, todėl bendrauja su žmonėmis tiek asmeniškai, tiek socialiniuose tinkluose. Bet slaptas šio nesibaigiančio bendravimo tikslas yra susitikti su karmos nulemtu sielos draugu ir praleisti su juo visą gyvenimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys yra emociškai jautrus, jam svarbūs šilti santykiai su kitais. Viskas, ką jis daro, yra skirta arba meilės paieškoms, arba artimųjų priežiūrai. Slaptas jo noras – pradžiuginti artimuosius.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas yra charizmatiškas, ambicingas ir mėgsta būti dėmesio centre. Nors pasitiki savimi, jis labai rūpinasi, kaip atrodo kitų akyse. Liūtas slepia nuo kitų tai, kad į savo išvaizdą investuoja milžiniškas pinigų sumas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)Paslaptys

Mergelė yra praktiška, organizuota ir racionali. Atrodo, kad ji neturi jokio slapto prisirišimo. Bet tai netiesa – ji trokšta kontroliuoti viską ir visus iki smulkmenų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės sunkiai priima sprendimus ir nemėgsta atsakomybės. Tai ypač pastebima renkantis partnerį. Svarstyklės demonstruoja atvirumą, tačiau iš tiesų atsipalaiduoja tik likusios vienumoje. 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas pasižymi aukštu intelektu ir gudrumu, kurį naudoja užkariaudamas priešingos lyties atstovus. Bet slaptas jo noras yra surasti savo sielos draugą, kuriuo galima visiškai pasitikėti. 

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys yra laisvės ir klajonių mėgėjas. Kaip nepataisomas optimistas, jis nedvejodamas keičia aplinką, vietas, veiklą. Jo slapta priklausomybė yra lošimai. 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis yra darboholikas, kuriam gyvenime, išskyrus darbą, mažai kas įdomu. Jis yra apsėstas karjeros ir profesinio augimo. O slapta nuo visų jis medituoja bei auga dvasiškai. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis mėgsta fantazuoti nuo vaikystės. Jį labiau domina jo paties pasaulis ir dvasios ramybė nei tikrovė. Ne nuostabu, kad jo slapta priklausomybė yra knygos arba vaizdo žaidimai. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra malonios, empatiškos ir pasirengusios padėti bet kuriuo metu. Jos visa galva atsiduoda pagalbai kitiems. Jų slapta „priklausomybė“ yra svajonės. Tik pasinėrusios į savo fantazijų pasaulį, jos sugeba atsigauti.

Zinoti.lt

2021 06 13 13:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt