antradienis, liepos 5 d.
Kokių magiškų sugebėjimų turi skirtingi Zodiako ženklai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Magija

Kiekvienas žmogus turi magiškų sugebėjimų. Kai kurie juos atmeta, nenorėdami pripažinti mokslo nepatvirtintų dalykų egzistavimo, o kai kurie su dėkingumu juos priima ir vysto.

Kokių slaptų ar dar neatrastų magiškų sugebėjimų turi Zodiako ženklai?

AVINAS

(03 21–04 20)

Likimas apdovanojo Aviną išvystyta intuicija, kuri ne kartą išgelbėjo jį sunkioje situacijoje. Jis išspręs bet kokią problemą, jei paisys savo vidinio balso.

Avinas niekada nesuklys, pasikliaudamas savo intuicija, ir tik paspartins savo planų įgyvendinimą. Tačiau jam patartina niekada niekam iš anksto apie savo ketinimus nepasakoti, nes jo idėjomis pasinaudos kažkas kitas arba jam gali nebesisekti, jeigu išplepės per anksti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis turi nepaprastą likimo dovaną: jis gali gauti atsakymus į savo klausimus iš aukščiau sapnuose. Jeigu jis rimtai pažiūrės į šį savo magišką gebėjimą ir sąmoningai vystys jį, gali išmokti iš anksto pamatyti galimas pavojingas situacijas ir sužinoti būdus, kaip jas apeiti arba išspręsti. Ir jis visada galės atsidurti laiku ten, kur reikia ir kada reikia.

Šis Zodiako ženklas turi būti atsargus su viešomis pranašystėmis.. Geriau nepasakoti visiems iš eilės, kad savo gyvenime vadovaujasi sapnais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių magijos paslaptis glūdi jų kalboje. Jie žino, kaip ir ką pasakyti, kad palenktų į savo pusę kitą žmogų, uždegtų jį savo idėjomis.. Per kalbą jie sugeba manipuliuoti žmonėmis. Dvynių oratoriniai sugebėjimai nulemia jų karjeros augimą.

Šio Zodiako ženklo atstovai sugeba sumaniai argumentuodami perleisti dalį savo įsipareigojimų kitiems ir taip palengvinti savo darbą. Ir niekam net minties nekyla, kad galėtų atsisakyti. Dvyniams svarbu gerai apgalvoti savo žodžius, kad neįžeistų nieko ir nepakenktų kitiems.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys yra gamtos apdovanotas magiška nuojautos dovana. Šiam Zodiako ženklui naudinga įsiklausyti į savo vidinį balsą. Kritinėje situacijoje jis jo nenuvils – apsaugos nuo pikto žmogaus, neleis įsivelti į pavojingą avantiūrą ar beprasmiškai rizikuoti.

Šio Zodiako ženklo atstovui būdinga gerai išvystyta empatija . Jis sugeba įsijausti į kito būseną. Jam bet kuris žmogus yra tarsi atvira, lengvai skaitoma knyga. Šią dovaną reikia nuolat tobulinti, nepersiimti svetimų emocijų, nes jos gali sukelti depresiją.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas visada turi stiprų energijos užtaisą, tačiau išeikvoja jį beprasmiškai. Jam nieko nereiškia žvilgsniu suvilioti žmogų, priversti pajusti simpatiją ar pamilti. Tačiau šį gebėjimą reikia nuolat tobulinti, kad jis nepranyktų. Ir jis reikalingas ne tam, kad galėtų meistriškai flirtuoti. Liūtas gali padaryti talismaną, kuris pritrauktų meilę ar padėtų rasti bendrą kalbą su bet kokiu pašnekovu. Toks amuletas gali padėti atsikratyti vienatvės.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra apdovanota sugebėjimu numatyti ateitį. Tačiau šis Zodiako ženklas dažniausiai nepastebi savo magiško talento ir net neįtaria apie jį.

Astrologai rekomenduoja Mergelei naudotis runomis ar taro kortomis.. Šios priemonės bus puiki pagalba Mergelei, kai ji norės iš anksto sužinoti apie įvykius, kurie po tam tikro laiko atsitiks jos ar jos artimųjų gyvenime.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės turi sugebėjimą jausti kito žmogaus energiją ir jo patiriamą skausmą. Šis Zodiako ženklas gali išgydyti negalavimus. Joms net nereikia treniruotis: Svarstyklėms užtenka paliesti nerimą keliančią vietą, ir viskas praeina, nesvarbu, ar tai galva, ar kita kūno dalis. Jeigu puoselėtų savo gydymo talentą, Svarstyklės galėtų tapti puikiomis žolininkėmis. Be to, jos gali gaminti amuletus, kurie turėtų gydomą poveikį ir saugotų nuo ligų..

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas turi magišką regėjimo dovaną. Jei koks nors žmogus turi blogų ketinimų, tai nuo jo nepasislėps. Skorpionas savo energija lengvai atrems bet kokią tamsiųjų jėgų ataką. Jis laikyti prieš bet kokias neigiamas apraiškas. Nei pikta akis, nei nužiūrėjimas, nei prakeiksmai, nei burtai, nei hipnozė negali jam pakenkti – savo stipriu biolauku jis lengvai viską atspindės. Skorpionas gali sukurti stiprų talismaną ar amuletą, apsaugantį žmones ir namus nuo bet kokio neigiamo poveikio.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys visada pataiko į taikinį, jo magija slypi gebėjime materializuoti mintis. O toks talentas bus išvystytas, jam nebus sunku įgyvendinti savo planus per trumpiausią įmanomą laiką. Be to, šis Zodiako ženklas apdovanotas stipria intuicija, todėl Šaulys lengvai susiorientuoja sudėtingose situacijose ir randa kelią, vedantį į laimingą ateitį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui sekasi viskas, kas susiję su skaičiais, simboliais ir ženklais. Šis Zodiako ženklas nestokoja kantrybės ir užsispyrimo, todėl jis niekada nepasitrauks, kol neišsiaiškins teisybės. Šio Zodiako ženklo atstovai būna geri chiromantai, numerologai ir astrologai. Ožiaragiui nebus sunku pagal žmogaus delne esančias linijas ar apskaičiuojant jo asmeninį numerį pasakoti apie jo likimą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai turi gerai išvystytą magišką pranašystės dovaną ir dažnai numato būsimus įvykius. Tokio sugebėjimo išvystymas gali padėti jam regėti ne tik ateities, bet ir praeities vizijas, net nustatyti protėvių karmines klaidas. O sapne Vandenis gali gauti atsakymus į jam ramybės neduodančius klausimus.. Vandenio patarimai visada būna geri, nes jie grindžiami jo magišku talentu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys gavo magišką regėjimo dovaną. Tik reikia ją nuosekliai vystyti. Žuvys gali lengvai išvalyti ir pašalinti negatyvą iš kambario atmosferos. Geriausia joms tai daryti per atitinkamus ritualus. Kartais Žuvys nuspėja ateitį, tačiau šis sugebėjimas susiję su jų nuotaika, todėl ne visada pasiteisina. Kad ir kaip būtų, Žuvys visada saugos save ir savo artimuosius nuo neigiamo poveikio.

2022 05 06 11:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt