penktadienis, liepos 1 d.
Kokių pokyčių savo gyvenime artimiausiu metu gali tikėtis Zodiako ženklai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Astrologija

Šios savaitės pradžioje įvyko dviejų planetų Jupiterio ir Neptūno jungtis Žuvų ženkle. Paskutinį kartą tai buvo 1856 metais ir daugiau nepasikartos per visą mūsų amžininkų gyvenimą. Jupiteris atsakingas už socialinę struktūrą, o Neptūnas – už sielos ramybę. Kaip šis astrologinis įvykis paveiks Zodiako ženklus?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas turėtų labiau įsigilinti į savo intuiciją ir kreipti dėmesį į jam siunčiamus visatos ženklus – jie bus aiškūs ir primygtiniai. Svarbiausia mokėti juos iššifruoti ir pasinaudoti jų žinia. Taip Avinas galės išvengti jam gresiančių bėdų ir priimti malonias likimo dovanas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ženklai iš aukščiau bus skiriami ir Jaučiui. Jie pirmiausia bus susiję su įvairiais socialiniais projektais. Ir naujomis galimybėmis. Jautis galės pradėti kokį nors svarbų verslą, surengti susitikimą su bendraminčiais, sukurti ką nors naujo ir unikalaus. Sėkmė jį lydės dirbant komandoje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai artimiausiu metu gali tikėtis sėkmės profesinėje veikloje. Jų laukia spartus karjeros augimas ir dalyvavimas naujuose projektuose, kurie atvers jiems dideles finansines perspektyvas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui šią savaitę prasideda palankus metas mokytis ir plėsti savo kaip specialisto kompetenciją. Bet kokios naujos profesinės žinios, įgūdžiai, pažangūs mokymo kursai ir seminarai bus puikus pradinis startas siekiant naujų karjeros aukštumų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui netrukus atsivers netikėtos finansinės galimybės. Jis gali gauti palikimą, premiją ar pasiūlymą užsidirbti papildomų pinigų, sudaryti pelningą sutartį. Turinčiam verslininko gyslelę Liūtui bus proga pasiraitoti rankoves ir imtis aktyvios veiklos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams Jupiterio ir Neptūno jungtis atneš permainų asmeniniame gyvenime. Kiek jos bus teigiamos, priklausys nuo Mergelės noro prisiimti atsakomybę. Bet koks bendradarbiavimas su kolegomis ar klientais jai bus naudingas. ir prasmingas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms reikėtų saugotis „žvaigždžių“ ligos, kuri joms gali užkirsti kelią į sėkmę. Arogancija bus kliūtis į naujas pareigas, didesnį atlyginimą ar teigiamus poslinkius darbe. Kuo daugiau pasipūtimo, tuo daugiau nesėkmių!

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Kūrybingo Skorpiono, mėgstančio dirbti savarankiškai prie asmeninių projektų, laukia didelė sėkmė. Jį apims įkvėpimas, kuris padės įgyvendinti drąsius sumanymus. Įtraukęs savo artimuosius ar draugus į naują projektą, jis gerokai padidintų sėkmės tikimybę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio netrukus laukia netikėtas įvykis, kuris padės jam suvokti šeimos svarbą ir vertę. Jo gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, kai tik jis pradės skirti daugiau laiko ir dėmesio savo artimiesiems, ims kurti bendrus ateities planus. Idealus metas pradėti naują šeimos verslą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jupiterio ir Neptūno jungtis Ožiaragiui turėtų būti atspirties taškas keičiant savo veiklos apimtį. Jam gali tekti pradėti mokytis naujos specialybės, pakeisti darbą ar imti uoliai gilintis į specialiąją mokslinę literatūrą pagal savo profesiją, kad atnaujintų žinias. Bet kokiu atveju šios pastangos jam duos gerų vaisių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui atsiveria naujos geros perspektyvos finansų srityje. Jam atsiras galimybių pagerinti savo materialinę padėtį. Taip pat jis galės gauti netikėto pelno, pajamų iš ankstesnių investicijų, atras naujų finansinių srautų, į kuriuos jam apsimokės įsijungti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jupiterio ir Neptūno jungtis Žuvų ženkle žada šio Zodiako ženklo atstovams reikšmingų pokyčių gyvenime. Jos galės išplėsti savo įtakos sferą, įgyti autoritetą, užimti vadovaujančias pareigas ir realizuoti save toje srityje, į kurią nukreiptos visos jų pastangos. Svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą ir nepriimti pernelyg skubotų sprendimų. Jos viską suspės, nes dabar jų metas.

2022 04 12 13:27
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt