šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Kokius batelius avėsime šį rudenį?
tiesa.com

Šio sezono madingiausi bateliai iš esmės pakartoja praėjusių metų tendencijas. Ant podiumų vėl galima pamatyti smailius aukštakulnius, „laivelius“ ir batelius su dirželiais, tik, be abejo, atgaivintus naujomis detalėmis. Dekoras labai įvairus – kailis, trikotažas, netikėti spalviniai sprendimai, faktūrų žaismas. Ko gero, svarbiausias šio rudens batelių akcentas – pitono ar bet kurio kito roplio odos elementas ar bent jau tokios odos imitacija.

Yra tendencijų, kurios sėkmingai gyvuoja ilgiau nei vieną sezoną. Štai ir šį rudenį grįžta praėjusių metų idėja – batelius avėti su kojinaitėmis ir net gerokai storesnėmis, vilnonėmis ar grubios faktūros atraitotomis kojinėmis ar megztomis blauzdinėmis, netgi tamprėmis. Patalpoje jas galima ir nusimauti, o gatvėje tai ypač patogus variantas vėsiais rudens vakarais.

Masyvūs modeliai ant platformos taip pat lieka bet kokios avalynės populiarumo viršūnėje. Be abejo, rudenį tokia avalynė ypač patogi ir praktiška, nes nebijo ir pažliugusio tako. Bateliai ant platformos ir aukštesnio kulno ypač aktualūs žemesnio ūgio moterims.

Jei kalbėtume apie spalvinę batelių gamą, tai visų dizainerių kolekcijose pagrindinė linija išlieka klasikinis juodos ir baltos spalvos derinys.

Rudenėjant ypač norisi jaukumo, ir čia kaip pirštu į akį pataikysite pasirinkdamos kailinius batelius – jie tokie minkštučiai ir švelnūs! Patys populiariausi modeliai – iš natūralių spalvų avikailio, juodi, balti arba abiejų spalvų derinys. Prie jų dera paprasta odinė rankinė.

Daugelis dizainerių rudens kolekcijose demonstruoja smailiakulnius batelius ypatingai aukštu kulniuku, o tikras hitas – bateliai ant metalinio kulniuko. Tokia avalynė tiks stilingoms, savimi pasitikinčioms merginoms.

Siauras ar platus dirželis ant kulkšnies – tai ir patrauklu, ir patogu! Jis patikimai saugo koją, kai avima bateliais ant aukšto kulniuko.

Ant podiumų sugrįžta ir vadinamieji „laiveliai“ – praėjusio amžiaus 9-ojo dešimtmečio mados šauksmas. Beje, juos galima rinktis ir aukštu kulniuku, ir visai be kulniuko. Tokiais klasikiniais bateliais apsiavusi moteris visuomet atrodys grakšti ir elegantiška.

Nors vieną batelių porą savo spintoje turi kiekviena moteris. Praktiški ir elegantiški ar koketiški ir gundantys – visuomet galite išsirinkti optimalų variantą, derantį prie mėgstamiausio stiliaus.

2011 09 25 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt