penktadienis, liepos 30 d.
Koks moters silpnumas patinka vyrams
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Pora

Dažnai sakoma, kad vyrai myli silpnas moteris. Ką turi galvoje vyrai, svajojantys  apie moters silpnumą?

Sykį buvo atliktas įdomus psichologinis eksperimentas. Jauna mergina, vaizduojanti nėščią moterį tempė gatve du didelius krepšius, demonstruodama nuovargį. Niekas nepriėjo, niekas nepasiūlė jai padėti, niekas nepasidomėjo jos savijauta. 

Tuo pat metu kita aktorė, tokio paties ūgio, svorio ir amžiaus, tik be pilvo, tačiau su aukštakulniais ir labai trumpu sijonu, nešė su tokius pat sunkius krepšius. Kaipmat keli rūpestingi džentelmenai puolė padėti į bėdą patekusiai damai.

Galbūt tai atsitiktinumas, o gal ir ne.  Šis eksperimentas primena garsųjį posakį, kad moters jėga slypi jos silpnume.  Koks silpnumas patinka vyrams? Ir ar verta sąmoningai stengtis būti silpnai? Pabandykime išsiaiškinti.

Pradėkime nuo, kad tikras fizinis silpnumas nėra geriausia pergalės sąlyga. Ligos, deja, tik padidina skyrybų riziką.. Be to, pagal statistiką vyrai dėl tos priežasties santykius nutraukia kur kas dažniau už moteris.  Ne veltui sakoma, kad „vyrai myli sveikas moteris“.  Kad santuokiniai ryšiai būtų stiprūs, moteriai geriau būti stipriai ir sveikai, nei silpnai ir ligotai, rašo portalas „Morena. Morana“.

Be jokios abejonės, moterų skolos, problemos,  sergantys artimieji, bloga nuotaika atstumia daugumą vyrų, o ne traukia.  Net pažinčių portaluose vyrams rekomenduojama bėgti kuo toliau nuo damų, kurios per pirmąjį pasimatymą kalba apie savo problemas ir skolas.   Todėl pažinties pradžioje moteriai geriau tvirtai stovėti ant kojų ir sugebėti pasirūpinti savimi.

Kalbant apie moters psichinę būseną ir jos sugebėjimą valdyti savo emocijas,  žinoma, kad daugumai vyrų patinka linksmos, aktyvios ir kupinos gyvenimo džiaugsmo moterys. Ramios ir sugebančios surasti išeitį iš emocinių problemų, o ne „likimo nuskriaustos“  verksnės ir nuolat besiskundžiančios savo gyvenimu.

Tiesa, yra tam tikra vyrų kategorija, kurie susipažįsta su moterimis būtent jų silpnumo minutėmis, dvasinio sukrėtimo akimirkomis. Tokius tipus galima pavadinti „vyrais vorais“. Užtenka merginai bejėgiškai prisėsti parke ant suoliuko ir pravirkti dėl savo bėdos,  ir nedelsiant prisistatys koks nors  „voras“.  Paprastai tai būna  nebe jauni vyrai, prastai apsirengę, neturtingi, tačiau akylai besidairantys savo aukos.

Jie primygtinai ir įkyriai siūlo savo pagalbą (dažniausiai pigaus alkoholio gurkšnelio pavidalu), stengiasi pasinaudoti aukos pasimetimu bei bejėgiškumus ir nusitempti ją į savo urvą.  Jeigu mergina pernelyg mandagiai bandys nuo savęs nuvyti tą vorą, tai jis paskui dar ilgą laiką slankios šalia jos.

Apie tokias „pažintis“  pasakoja daug merginų, patekusių į sunkias gyvenimo situacijas. Deja, už tikro silpnumo užkimba anaiptol ne džentelmenai, o neprincipingi grobuonys.

Tai koks yra tas moteriškas silpnumas, apie kurį tiek daug kalbama? Ką šiuo atžvilgiu turi galvoje vyrai?  Pasirodo, „silpnumas“ čia reiškia tris paprastus ir su juo nesusijusius dalykus:

*nekonfliktiškumą, sugebėjimą nusileisti bendraujant, pripažinti vyro autoritetą,

*sugebėjimą nesumenkinti vyro Ego dideliais savo laimėjimais, protu ar atlyginimu,

*lengvą žaismingumą susipažįstant, kai moteris leidžia vyrui dėl jos padaryti kokį nors  pigų žygdarbį, pavyzdžiui, užmesti ant pečių švarką, palydėti iki namų, padėti atsukti limonado butelio dangtelį.

Peršasi išvada: kad moteris būtų sėkminga ir santykiuose, ir viena, jai geriau būti stipriai, sveikai, linksmai, sugebančiai savimi pasirūpinti.  Papildomai treniruoti silpnumą nėra jokio reikalo – silpnumo minutės pačios atsiranda gyvenime. Ir labai svarbu, kad tuo momentu jus suptų ne plėšrūnai, o žmonės, kuriais galima pasitikėti.

O garsusis patarimas moterims „būti silpnesnėms“ reiškia visai ne tai, kad galite perkelti ant vyro pečių pinigų uždirbimą, buitinius rūpesčius, kreditų padengimą ir pan.  Tai reiškia tik tiek, kad galite paglostyti jo savimeilę paprašydamos atsukti plastikinio butelio dangtelį. Svarbu nepamiršti tuo metu papasakoti, koks jis stiprus, drąsus ir apskritai šaunuolis.

2021 07 07 08:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt