šeštadienis, balandžio 10 d.
Koks Zodiako ženklas jūsų niekada nemylės?
Alfa.lt

Yra žmonių, su kuriais kiti žmonės dėl visiško nesuderinamumo negali rasti bendravimui reikalingo rakto. Būtent šias situacijas ir aptarsime. Astrologai papasakojo, su kuriuo Zodiako ženklu greičiausiai negalėsite užmegzti artimų santykių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas sugeba rasti bendrą kalbą ir įtikti daugeliui žmonių. Šiame sąraše yra ir Mergelė, tačiau tokioje poroje viskas bus gerai tik tuo atveju, jei tai bus draugystė ar dalykiniai santykiai. Kalbant apie meilę, pirminė aistra greitai išblėsta. Avinas mėgsta chaosą ir dinamiką, tačiau Mergelei reikia tvarkos. Tai žmonės iš skirtingų visatų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Mažiausia tikimybė vystyti romantiškus jausmus Jaučiui yra su kitu Jaučiu. Toks aljansas yra įmanomas, tačiau ypač retais atvejais. Arba jis bus labai trumpalaikis, arba visai neįvyks. Šie žmonės yra visiškai nesuderinami, nes kiekvienas iš jų trokšta dėmesio ir nori pagrindinio vaidmens šiuose santykiuose.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai niekada nebus mylimi Skorpiono. Jie puikiai žino, kad teks nuolat gyventi su amžinu pavydu, nes Dvyniai mėgsta bendrauti, susitikti su kitais ir flirtuoti. Skorpionai yra labai išmintingi žmonės, kurie kruopščiai pasirenka savo sielos draugą. Tokiai avantiūrai jie tikrai nesiryš.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jei gimėte po Vėžio ženklu, vargu ar jus mylės Liūtas, kuris tiesiog nepakenčia jūsų ženklo žmonių įpročių. Liūtai labai nemėgsta, kai jiems nurodoma, ką daryti, o Vėžys tai daro beveik visiems savo aplinkiniams. Tokie santykiai nepasiteisins nuo pat pradžių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žuvys niekada nežiūrės į savavališkus ir savimi pasitikinčius Liūto ženklo atstovus. Joms pasidaro nemalonu dėl šių žmonių ego dydžio. Žuvys nenori būti šalia žmogaus, kuris žiūri į kitus iš aukšto. Tai prieštarauja jų požiūriui, jų gyvenimo kredo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė niekada nemylės Šaulio. Šio ženklo žmonėms nepatinka perdėtas Mergelės prisirišimas prie namų ir rami aplinka. Šauliai yra asmenybės, kurioms nuolat norisi kažko naujo, norisi judesio, išraiškos, dinamikos, aktyvumo. Jiems rami Mergelė atrodo siaubingai nuobodi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo atstovai yra žmonės, neturintys ryškių problemų dėl kažkokio Zodiako ženklo. Beveik bet kokia sąjunga su jais bus stipri. Na, o tie, kuriems kažkuo nepatinka Svarstyklės, bus pasirengę joms atleisti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono negali pakęsti Vandenis. Sunku pasakyti, kas labiausiai jam nepatinka Skorpiono charakteryje. Astrologai daro prielaidą, kad Skorpiono jis nemėgsta, nes jų energija yra visiškai priešinga. Vandenis ir Skorpionas paprasčiausiai neranda bendros kalbos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Mergelei ir Ožiaragiui Šaulys nepatiks, tačiau Ožiaragio antipatija bus daug stipresnė. Verslo požiūriu, Ožiaragis gali gerbti Šaulį, tačiau jis tikrai negalės jo įsimylėti, nes jam reikia visiškai pasitikėti žmogumi, o Šaulys vargu ar norės nusipelnyti jo pasitikėjimo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragį vargu ar mylės Dvyniai. Priežastis gana paprasta: Dvyniai labai mėgsta bendrauti ir stengiasi laikytis atokiau nuo uždarų žmonių, o Ožiaragis yra būtent toks. Tikimybė, kad tarp Dvynių ir Ožiaragio pasirodys kibirkštėlė, yra minimali.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vėžys nekenčia Vandenio, nes jam visada sekasi, s yra labai pajėgus, protingas, treniruotas ir talentingas. Vėžys stokoja pasitikėjimo savimi, ko Vandenis turi daugiau, nei pakankamai. Čia atsiranda Vėžio pavydas, jis tiesiog negali priimti fakto, kad kažkam darbai ir kiti reikalai lengviau sekasi, nei jam.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys mėgsta gauti komplimentus. Svarstyklės mėgsta taip pat, tik šimtus kartų stipriau. Štai kodėl Svarstyklės niekada nemylės Žuvų, nes jos nori sulaukti savo dėmesio dozės, o Žuvys negali joms to skirti, nes pačios to paties tikisi. 

2021 02 15 11:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt