šeštadienis, sausio 16 d.
Koronavirusas JK: keliems gydytojams diagnozavus virusą skubiai ieškomi jų pacientai
tiesa.com
twitter nuotrauka

Anglijos visuomenės sveikatos priežiūros departamentas pranešė, kad sveikatos priežiūros darbuotojams buvo liepta savarankiškai karantinuotis, kai tik jiems buvo nustatytas koronavirusas.

Dviems medikams susirgus šiuo mirtį ir baimę sėjančiu užkratu skubiai ieškomi jų pacientai ir kiti asmenys, galimai turėję su jais sąlytį.

Šiuo metu aštuoniems JK gyventojams buvo diagnozuotas naujasis virusas, iš kurių penki buvo glaudžiai susiję su verslininku, kuriam liga praėjusią savaitę diagnozuota Braitone.

Anglijos visuomenės sveikatos departamento direktorius Yvonne'as Doyle'as teigė: „dvi iš naujų viruso aukų yra sveikatos priežiūros darbuotojai ir, kai tik jie buvo diagnozuoti, mes patarėme jiems savarankiškai karantinuotis."

„Dabar skubiai siekiame rasti visus pacientus ir kitus sveikatos priežiūros darbuotojus, kurie galėjo artimai su jais bendrauti, ir šiuo metu manome, kad tai yra palyginti nedidelis skaičius žmonių."

Dr. Catriona Greenwood, bendrosios praktikos gydytoja, anksčiau dirbusi County Oak medicinos centre, ir jos vyras Bobas Saynoras virusą pernešusius slidininkus priėmė name, kuriame atostogavo.

Ponas Saynor ir poros devynerių metų sūnus užsikrėtė virusu ir yra gydomi Prancūzijos ligoninėje.

Sveikatos apsaugos pareigūnai dabar skubiai bando atsekti ir perspėti žmones, kurie kreipėsi medicininės pagalbos į užsikrėtusius medikus, įskaitant žmones, kurie lankėsi GP medicinos centre Brightone bei sausio 28 d. iš Ženevos keliavusius asmenis.

Jiems patartina paskambinti NHS 111, jei kyla kokių nors rūpesčių.

Vasario 10 d., pirmadienį, JK iš viso buvo atlikti 1 114 testų, iš kurių 1 106 buvo neigiami ir aštuoni teigiami, patvirtino Sveikatos ir socialinės rūpybos departamentas.

2020 02 10 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt