penktadienis, gegužės 29 d.
Koronavirusas nustatytas karalienei Elžbietai II dirbančiam asmeniui
tiesa.com
flickr.nuotr.

Koronavirusas pasiekė ir Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą – užsienio spauda praneša, kad vienam Bakingamo rūmuose dirbančiam asmeniui buvo nustatytas koronavirusas.

                   Thesun.co.uk rašo, kad, dar prieš išgirsdamas COVID-19 diagnozę, asmuo dirbo rūmuose, kuriuose tuomet buvo ir karalienė Elžbieta II. Teigiama, kad darbo metu asmuo pasijuto blogai, tad buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo nustatytas koronavirusas. Karališkosios šeimos atstovai tikino, kad buvo pasiruošę ir tam, jog virusas gali pasiekti Bakingamo rūmus, tad dar praėjusią savaitę karalienė Elžbieta II išvyko į Vindzoro pilį.

„Rūmuose dirba apie 500 žmonių, tad tikimybė, kad kažkuriuo metu ir jiems virusas, kaip ir kitoms darbovietėms, turės įtakos, nebuvo atmesta“, – pasakojo šaltinis.

Po šio pranešimo visiems britų karališkajai šeimai dirbantiems žmonėms, kontaktavusiems su užsikrėtusiuoju, liepta izoliuotis namuose. Nėra žinoma, ar infekuotas asmuo bendravo su karaliene, o Bakingamo rūmų atstovai šios situacijos tikino negalintys komentuoti. „Laikydamiesi nurodymų ir taikydami savo pačių procesus, ėmėmės reikiamų veiksmų apsaugant visus susijusius darbuotojus ir žmones“, – teigė rūmų atstovas.

2020 03 23 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt