antradienis, liepos 5 d.
Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Alfa.lt
Kovo mėnesio horoskopas

Pirmąjį pavasario mėnesį daugelio Zodiako ženklų atstovų dėmesys bus nukreiptas į finansinę padėtį. Teks mokytis racionaliau tvarkytis su pinigais ir ekonomiškiau gyventi.

Kai kuriems Zodiako ženklams numatomas susitikimas su svarbiu žmogumi, o Oro stichijų ženklai gali sužinoti negerų naujienų arba nemalonių faktų iš partnerio gyvenimo.

Visiems patartina saugoti savo sveikatą, ypač nervų sistemą, ir nepasiduoti panikai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pirmasis pavasario mėnuo Avinui bus sėkmingas. Apsiginklavęs optimizmu, jis galės nuversti kalnus ir pasiekti gerų rezultatų. Tačiau reikia saugotis apgaulės ir kruopščiai apsvarstyti kiekvieną sprendimą. Šį mėnesį daugiausia dėmesio teks skirsti finansinei sričiai ir ieškoti galimybių, kaip padidinti pajamas.. Sumaniai tvarkant biudžetą, finansinė padėtis galės išlikti stabili, papildomos įplaukos padengs nedidelius nuotolius.

Meilės reikaluose laisvas Avinas kovo pradžioje galės pagauti sėkmę už uodegos. Įdomi pažintis greitai peraugs į rimtus santykius.

Susituokusiam Avinui šeimos gyvenime pavyks išlaikyti darną ir jos narių supratimą, sustiprinti savo ryšį su antrąja puse.

Avinui patartina sutelkti dėmesį į kraujagysles ir nervų sistemą. Būtina vengti streso ir pervargimo. Antroje mėnesio pusėje gali kilti skrandžio problemų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pavasario pradžia Jaučiui bus sėkminga tiek meilės, tiek finansine prasme. Svarbu nepraleisti smulkmenų ir būti dėmesingam informacijai, kurioje gali slypėti ir naujos naudingos žinios, ir pelningos galimybės. Jaučiui pasitaikys šansų sustiprinti savo finansinę padėtį, galimi pelningi verslo pasiūlymai ar naujos pareigos su didesniu atlyginimu. Kovo mėnuo bus sėkmingas su mokslu susijusiems žmonėms, o kūrybingi asmenys galės sulaukti pripažinimo.

Kovas bus dosnus staigmenų asmeniniame gyvenime. Laisvam Jaučiui nederėtų sėdėti tarp keturių sienų, naujos pažintys ir pasimatymai atneš daug malonių įspūdžių ir galimai nulems meilės istorijos pradžią.

Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie užmezgė artimus santykius, gali galvoti apie ryžtingesnius žingsnius – bendro gyvenimo pradžią, susitikimą su tėvais ar net vestuves.

Kovo mėnesį Jaučiui grės padidėjęs traumų ir sumušimų pavojus. Jį gali kankinti galvos skausmai, padidės rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Kovo mėnesį Dvyniams teks pasistengti užglaistyti aštrius bendravimo kampus ir leistis į kompromisus su artimaisiais. Tokios nuolaidos padės išvengti rimtų bėdų. Pavasario pradžioje reikia saugotis viliojančių pasiūlymų lengvai užsidirbti pinigų. Profesinėje veikloje Dvyniams patartina stengtis neišsišokti ir nedemonstruoti savo pranašumo prieš kitus. Vidutinės ambicijos šiuo metu bus geriausios, kitaip jie rizikuos įsitaisyti aršių priešų. Finansinė padėtis džiugins stabilumu, tačiau reikės atsisakyti rizikingos veiklos, kad neprarastų pinigų.

Meilės sferoje laisviems Dvyniams visos durys bus atviros romantikai ir rimtų santykių pradžiai. Jų laukia gražios piršlybos ir platūs gerbėjų gestai.

Šeimą turinčių šio Zodiako ženklo atstovų gyvenime gali išaiškėti nemalonių paslapčių. Galbūt atsivers meilės trikampis. Pavydas partneriui gali sugriauti šeimos idilę.

Pirmosiomis kovo savaitėmis Dvynių sveikata bus gera, tačiau nuo mėnesio vidurio apie save gali priminti lėtinės ligos. Gresia kepenų veiklos sutrikimo pavojus, todėl reikia atidžiai kontroliuoti savo mitybą ir atsisakyti alkoholinių gėrimų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Kovo mėnesį Vėžys neturėtų rizikuoti savo finansine padėtimi. Be to, reikėtų kruopščiau rūpintis savo sveikata. Didžiausias dėmesys bus skiriamas profesinei veiklai. Vėžiui reikės susitvarkyti einamuosius reikalus, kad išvengtų painiavos, nepraleistų svarbių smulkmenų ir nepridarytų apmaudžių klaidų. Šį mėnesį gaunamo atlyginimo jam neužteks. Kuo daugiau jis galvos apie pinigus, tuo greičiau jie jį paliks. Šios toks prašviesėjimas atsiras antroje mėnesio pusėje.

Kovo mėnesį laisvam Vėžiui likimas paruošė neįtikėtiną staigmeną. Šiuo laikotarpiu užsimezgę santykiai turės šansą išsivystyti į stiprią ir laimingą sąjungą. Naujasis Vėžio gerbėjas gali pasirodyti esąs įtakingas žmogus, santykiai su juo vystysis sparčiai.

Susituokusio Vėžio šeimos gyvenime nebus priežasčių ginčams ir nesutarimams. Gali būti, kad teks dažniau lankytis pas gimines. Vaikai gali pateikti siurprizų, ir ne visai malonių

Vėžio silpnosios vietos kovo mėnesį yra endokrininė ir širdies bei kraujagyslių sistemos. Gali pasireikšti lėtinės ligos. Patartina pasirūpinti savo išvaizda,odos būkle ir apsilankyti pas odontologą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kovas Liūtui bus labai prieštaringas mėnuo. Reikėtų atidžiau pažvelgti į savo draugus ir per daug nepasitikėti naujais pažįstamais. Galimos nesėkmės profesinėje veikloje, tačiau jas galis praskaidrinti mėnesio pabaigoje atsiradusi proga pakeliauti. Liūtui svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, kad neperdegtų ir neiššvaistytų viso savo gyvybingumo. Neprotingas rizikavimas ir nervingumas sukels nemažų nuostolių. Pirmoje mėnesio pusėje apskritai derėtų nesudarinėti jokių sandėrių, atsisakyti stambių pirkinių, nekilnojamojo turto operacijų, nes bus didelė sukčiavimo tikimybė.

Laisvas Liūtas kovo mėnesį sutiks savo sielos draugę. Ir tai nebus meilė iš pirmo žvilgsnio. Tikriausiai tai bus žmogus iš jo aplinkos, į kurį jis pažvelgs kitomis akimis.

Šeimą turintis Liūtas turėtų stengtis atsargiau parinkti žodžius ir labiau kontroliuoti savo antrąją pusę. Tai padės sutvirtinti santykius ir išvengti didelių nesutarimų.

Kovo mėnesį gali kankinti galvos skausmai, svaigimas , kraujospūdžio svyravimai. Silpnoji Liūto vieta bus yra širdies ir kraujagyslių sistema. Rekomenduotina atlikti profilaktinius tyrimus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei teks išgyventi profesiniu atžvilgiu sunkų mėnesį. Neatmetama ir nesutarimų bei nesusipratimų su kolegomis tikimybė, vadovybę galinti pasiekti nemalonios žinios. Mergelė turėtų nesileisti įtraukiama į intrigas ir būti nepriekaištingai punktuali – reikės stengtis nevėluoti į darbą ir viską atlikti laiku. Finansinė padėtis bus stabili. Juk Mergelė žino, kaip tinkamai tvarkyti biudžetą. Antroje mėnesio pusėje patartina būti labai budriai – padidės vagysčių tikimybė. Negalima nešiotis su savimi didelių pinigų sumų ir vertingų daiktų.

Laisvos Mergelės gyvenime gali pasirodyti įtakingas gerbėjas. Galimas ir tarnybinis romanas, kuris peraugs į rimtus santykius. Tačiau nereikėtų skubinti įvykių, tegul viskas vyksta savaime.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų provokuoti kivirčų. Jiems būtina pažaboti savo įtarumą ir pavydą, kitaip bėdų neišvengs.

Kovo mėnesį Mergelei gresia peršalimo arba infekcinės ligos.. Taip pat padidės traumų ir susižalojimo pavojus. Geriau susilaikyti nuo rizikingų sporto šakų ir vengti didelio fizinio krūvio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kovo mėnesį Svarstyklės gali tikėtis pokyčių į gerąją pusę. Finansiniuose reikaluose svarbu nepraleisti pelningų galimybių ir pasiūlymų. Šį mėnesį reikia užsitikrinti kolegų ir bendraminčių palaikymą, jie padės išspręsti net sunkiausius klausimus ir išvengti klaidų, kurios nulemtų didelius nuostolius. Finansinė padėtis šiek tiek pagerės, todėl bus galima sumokėti senas skolas.

Kovo mėnesį Svarstyklėms neverta tikėtis, kad Kupidonas pervers jų širdį meilės strėle. Tai bus ne pats geriausias metas rimtiems santykiams užmegzti. Gali pasitaikyti nebent neįpareigojanti trumpalaikė avantiūra.

Šeimą turinčių Svarstyklių gyvenime trūks aistros ir šiltų jausmų. Neatmetamos pavydo scenos ir triukšmingų kivirčų atvejai, tačiau nereikėtų priimti sprendimų pačiame konflikto įkarštyje, nes dėl jų vėliau teks gailėtis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Kovo mėnesį Skorpionas turės greitai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, parodyti lankstumą. Jam patartina savo planais nesidalyti net su artimiausiais žmonėmis, pasilikti viską sau. Taip pat reikės didelio sumanumo tvarkant finansus ir ribojant savo išlaidas. Skorpionui derėtų iš anksto apskaičiuoti būsimas pajamas ir išlaidas, pagalvoti, ko jis gali atsisakyti. Pavasario pradžioje suaktyvės sukčiai ir apgavikai Patartina nepasitikėti jokiais nepažįstamais žmonėmis ir nepriimti abejotinų pasiūlymų.

Į laisvo Skorpiono asmeninį gyvenimą netikėtai įžengs meilė. Jis bus linkęs lengvai įsimylėti ir visai pamesti galvą. Tačiau nereikėtų prarasti budrumo,nes naujojo gerbėjo motyvai gali būti ne visai nuoširdūs ir dori..

Šeimą turinčiam Skorpionui gyvenimą gerokai apkartins pernelyg didelis partnerio išlaidavimas ir pavydas.

Fizinės sveikata nekels Skorpionui didelių rūpesčių, tačiau jo nervinė būsena bus visą laiką įtempta. Kad atstatytų energijos atsargas, jam reikės stengtis gerai išsimiegoti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Kovas į Šaulio gyvenimą įneš daug teigiamų emocijų ir ryškių įspūdžių. Profesiniame darbe bus tinkamas metas parodyti save iš geriausios pusės ir prisiimti atsakomybę. Šaulys palaikys ir gerai sutars su savo vadovais, o tokia padėtis gali sukelti bendradarbių pavydą ir apkalbas, kad jis per daug pataikauja savo viršininkams. Reikės stengtis nepasiduoti piktų žmonių provokacijoms. Kovo mėnesį nereikėtų skolintis ir kitiems skolinti savo pinigų,. Taip pat derėtų susilaikyti nuo didelių pirkinių.

Laisvo Šaulio gyvenime atsiras žmogus iš praeities, galintis priminti seniai pamirštus jausmus. Patartina nepasiduoti saldžioms iliuzijoms, verta sau priminti, kodėl šie santykiai nutrūko.

Šaulys atsidurs priešingos lyties dėmesio centre, tačiau kovo mėnesį susirasti sielos draugą bus sunku. Tiems, kurie turi porą, reikia skirti daug dėmesio antrajai pusei ir sąmoningai stiprinti santuoką, tada jie jausis saugūs ir laimingi.

Mėnesio viduryje gali sutrikti žarnynas. Patartina stengti mažiau nervintis ir atsikratyti neigiamų minčių, nes jos gali sukelti depresines nuotaikas ir apatiją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Kovo mėnesį Ožiaragiui labiausiai rūpės finansiniai reikalai. Jis sugebės gana taupiai ir praktiškai tvarkyti savo biudžetą, todėl galės užsitikrinti stabilumą ir sutaupyti lėšų nenumatytoms aplinkybėms.

Šio Zodiako ženklo verslininkai gaus progą užmegzti naudingų pažinčių su įtakingais žmonėmis, kurie atvers naujas galimybes. Derybos bus sėkmingos, jei jos bus nukeltos į antrą mėnesio dekadą.

Vienišos šio Zodiako ženklo širdys, norėdamos susirasti sau sielos draugą, turėtų dažniau išeiti į žmones, Įdomios pažintys atneš naujų išgyvenimų ir potyrių. Neverta atsisakyti pažinties, net jei džentelmenas atrodo nuobodus. Ožiaragis turėtų suteikti jam galimybę jį nustebinti. Reikia saugotis santykių su vedusiais žmonėmis – jie virs nelaime.

Kovo mėnesį Ožiaragiui reikia vengti skersvėjų ir peršalimų, nes bus didelis pavojus susirgti inkstų ligomis Reikia laikyti kojas šiltai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Kovo mėnesį Vandenis galės išspręsti įsisenėjusią problemą ir sustiprinti savo finansinę padėtį. Kad išlaikytų finansinį stabilumą, jam bus būtina kruopščiai planuoti išlaidas ir atsisakyti rizikingos veiklos. Antroje mėnesio pusėje padidės sukčiavimo ir apgaulių tikimybė, su savimi nereikėtų nešiotis didelių pinigų sumų. Profesinėje veikloje užsispyrimas, ryžtas ir novatoriškas mąstymas leis kilti karjeros laiptais ir padidinti pajamas.

Šį mėnesį Vandenis bus lengvabūdiškai nusiteikęs, meilė ir romantika jo nepaveiks. Jis norės lengvesnių pramogų ir flirto, bet jo gerbėjai bus rimti. Vandeniui patartina neduoti jiems tuščių pažadų.

Šeimą turintis Vandenis bus užsiėmęs ūkiniais darbais ir rūpesčiais, gali kilti konfliktų dėl buitinių klausimų. Kivirčo atveju Vandeniui patartina įveikti savo ambicijas ir tapti susitaikymo iniciatoriumi.

Kovo mėnesį gresia pavojus Vandenio psichinei sveikata. Reikės stengtis atsikratyti neigiamų emocijų ir žiūrėti į situaciją pozityviai. Taip pat yra tikimybė peršalti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Kovo mėnesį Žuvys negalės atsipalaiduoti ir užimti stebėtojų poziciją. Priešingai, teks pasiraitoti rankoves ir aktyviai įsitraukti į darbus. Darbinės komandos santykiai gali būti įtempti. Kai kurie kolegos bandys Žuvų kantrybę ir trikdys jų ramybę. Joms svarbu bus išlikti šaltoms ir nepajudinamoms bet kokioje situacijoje. Patartina nesidalyti su kitais savo planais, laikyti visus savo tikslus paslaptyje. Finansinė padėtis bus stabili, tačiau papildomų pinigų įplaukų tikėtis neverta. Pinigus skolinti galima tik artimiausiems giminaičiams.

Laisvos Žuvys turi būti atsargios ir apdairios, megzdamos naujas pažintis. Prieš atverdamos kam nors savo sielą, turėtų pasistengti geriau pažinti žmogų. Kandidatas į partnerius turėti nesąžiningų kėslų. Kovas – ne pats tinkamiausias metas užmegzti romantiškiems santykiams.

Dėl savo sveikatos kovo mėnesį Žuvims nebus pagrindo nerimauti. Pavasario pradžia bus puikus metas kovoti su žalingais įpročiais ir peržiūrėti mitybą. Svarbu pasirūpinti visaverčiu miegu ir pakankamu fiziniu aktyvumu.

2022 02 28 12:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt