ketvirtadienis, vasario 25 d.
Kreivos mintys – kreivo gyvenimo priežastis
Alfa.lt

Dažnai problemos, kurios mus kankina, egzistuoja tik mūsų galvoje. Mes galime mąstyti neteisingai, klaidingai. O tai sukelia netinkamą elgesį, veiksmus, kurie nulemia jau realių problemų atsiradimą. Kaip to išvengti?

„Jis turi pats susiprotėti. Kodėl aš turiu prašyti? Žemintis. Ar aš kokia prašytoja?“ Regis, piktas Satyras įkala moterims į galvas panašias mintis, kad paskui iš jų pasijuoktų. Kitaip tai paaiškinti būtų sunku.

Moterys būna įvairios, tačiau vienodais žodžiais kalba apie tai, ką vyrai turi atspėti iš jų minčių ir suprasti be žodžių. Vargas tam vyrui, kuris to nesugebės. Jį užgrius moteriškos nuoskaudos. Jis bus nubaustas ilgu tylėjimu, jeigu pasiseks, arba priekaištais, kad jis jos nemyli.

Prašyti tolygu žemintis

Tai – taip pat įdomi mąstymo vingrybė. Dauguma žmonių bijo ko nors paprašyti, kad nepasirodytų silpni ir bejėgiai. Juokingiausia yra tai, kad tokie jie atrodo tik patys sau, o ne kitiems. „Tai aš atskleidžiau pasąmonės požemiuose, kankinama sokratiškų dialogų“, – rašo psichologe Anastasija Belova portale „B17“.

Dar viena įdomi ir paika mintis, kylanti daugumos moterų galvose: „Aš senstu, aš negraži, aplinkui tiek daug moterų, kurios yra gražesnės ir jaunesnė s už mane. Vyras pagal savo prigimtį yra patinas, jį nuolat supa gražios moterys. Kad jis būtų ištikimas, reikia jį visą laiką kontroliuoti“.

Įdomu, ar nors vieną vyrą kontrolė sulaiko? Žinoma, kad ne. Sulaiko tik supratimas, švelnumas, emocinis artumas, geras seksas, jaukumas. Kontrolė silpnina santykius ir gimdo mintis: „Kam man reikalinga moteris, kuri manimi nepasitiki?“.

Ir štai jums „surūdijusi vinis“, ištraukta iš vyro galvos: „Aš ją aprūpinu, dėl šeimos dirbu, ko jai dar reikia?“. Tai yra, pinigai kompensuoja prisilietimus, bučinius, glamones, nuoširdžius pokalbius. Ar tikrai?

Dar apie vyriškus įsitikinimus: „Ji visa atsidavė vaikui, aš jai pasidariau nereikalingas“. Apie juos galima ilgai diskutuoti. Vargu, ar įtikinsite vyrą, jeigu nesate psichologė, kad kaip tik pirmaisiais metais po vaiko gimimo moteriai labai reikia vyriško palaikymo. Jis jai reikalingas kaip niekada.

O tuo metu vyras, įsitikinęs, kad moteris laiminga turėdama mažylį ir negaudama vyro palaikymo, gali leistis ieškoti savo pirmumo pjedestalo kitoje vietoje.

Kreivų minčių būna daug. Nebūtų bėdos, jeigu jos tik paprasčiausiai „būtų“, tačiau jos tampa kreivo gyvenimo priežastimi.

2021 01 19 08:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt