penktadienis, rugpjūčio 6 d.
Kuo skiriasi kiekvieno Zodiako ženklo požiūris į gyvenimą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Požiūris

Mažai kas abejoja, kad žmogaus charakteris priklauso nuo to, po kokiu Zodiako ženklu jis yra gimęs.  O juk atitinkamai skiriasi ir kiekvieno jų požiūris į gyvenimą. Galite pasitikrinti.

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinas suvokia gyvenimą kaip kovą už viską ir su visais iš eilės. Jam svarbu jausti pasipriešinimą ir nugalėti, tik tada jis pasijunta gyvenąs visu tempu.

Viskas, kas gaunama lengvai, šio ženklo atstovams neturi vertės. Užtat to, ką jie užkariavo, niekada niekam neatiduos. Dėl tokio savo požiūrio į gyvenimą Avinas nekenčia tų, kurie pasiduoda be mūšio. Jis neįsileidžia į savo draugų ratą nevykėlių ir atsisako turėti reikalų su tais, kurie paprasčiausiai plaukia pasroviui.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jautis suvokia gyvenimą kaip kelią stabilumui, dvasiniam komfortui  ir materialiai nepriklausomybei pasiekti.  Jis stengiasi iš visko išpešti naudą, pasinaudoti bet kokia aplinkybe taip, kad ji duotų kokį nors pelną. Šio ženklo atstovai apsupa save naudingais žmonėmis ir daiktais, kurie padarytų jų egzistenciją paprastesne ir malonesne, jiems reikia garantijų, kad viskas, ko jie pasiekė, liks su jais jei ne visam, tai bent labai ilgam laikui.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai žvelgia į gyvenimą kaip į jaudinantį nuotykį. Jiems viskas yra įdomu, viską jie nori išbandyti, suspėti, patirti, išgyventi kuo daugiau įvairių pojūčių. Šio ženklo atstovai leidžiasi į bet kokias avantiūras, stengiasi išpildyti visus savo troškimus ir užgaidas,  neatmeta net sąmonę veikiančių medžiagų.

Dvyniai prie nieko ilgam neprisiriša. Jie yra per daug paviršutiniški, kad rimtai į ką nors susikoncentruotų, juk priekyje dar tiek daug neištyrinėtų dalykų.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžiui gyvenimas yra tarsi praeities patirčių sankaupa. Jam svarbiau tai, kas su juo jau įvyko, o ne tai, kad hipotetiškai gali atsitikti ateityje.

Ateitis atrodo miglota, joje slypi įvairūs pavojai, todėl šio ženklo atstovai ieško atspirties, semia jėgų ir įkvėpimo iš to, kas jau įvyko, iš žmonių, su kuriais jau kartu išgyveno ir šilta, ir šalta, iš vietų, kurias jie pažįsta ir kuriose jaučiasi saugiai.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūtui gyvenimas atrodo kaip šventė. Jis niekada nepraleis šanso pasilinksminti ir stengiasi visur surasti pagrindo džiaugsmui. Jo nuomone, viskas, kas su juo vyksta, būtinai turi suteikti jam malonumą, kitaip egzistavimas neturėtų prasmės ir taptų varginančiu.

Šio ženklo atstovai nepakenčia rutinos. Nauji projektai jiems sukelia entuziazmą, nes jie suteikia galimybę pažaisti ir dar kartą pademonstruoti Liūto unikalumą.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelė gyvenimą suvokia kaip vieną didelį tyrimą ir virtinę mažesnių, tačiau ne mažiau svarbių ieškojimų.  Ji viską analizuoja, stengiasi prisikasti iki esmės, visai nesvarbu, ar tai bus susiję su kokių nors globalinių užduočių sprendimu, ar su patiekalo pasirinkimu restorane.

Šio ženklo atstovai būna pedantiški, dėmesys smulkmenoms – jų egzistencijos pagrindas. Būtent šis bruožas padeda joms gauti naudą iš to, ko kiti nepastebi, palaikydami palankias aplinkybes pakelės šiukšlėmis.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklės priima gyvenimą kaip nesibaigiančią kovą už pusiausvyrą, už išorinę ir vidinę harmoniją ir dar už aplinkinių palankumą ir pripažinimą.

Visas jų egzistavimas pajungtas padorumo taisyklių laikymuisi. Jos nuolat atsisako to, kas joms yra malonu, tačiau nepriimta visuomenėje.

Šio ženklo atstovai nuolat kovoja su savo abejonėmis, baime pasielgti ne pagal moralės normas, nuvilti tuos, kurie jais tiki. Beje, kartais jie atitrūksta ir tuo šokiruoja aplinkinius.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Skorpionas žvelgia į gyvenimą kaip į paslaptį, kurią nori ir bijo atskleisti.  Jis sąmoningai ieško pavojų, kad prieitų prie tos ribos, už kurios atsiveria aukščiausia prasmė, tačiau jo pasąmonėje visada gyvuoja jausmas, kad dar per anksti, dar ne laikas. 

Skorpionai visur mato likimo ženklą.  Jų egzistencija būna pripildyta lūkesčių ir migloto nerimo, tačiau tai netrukdo jiems jaustis gyvesniems už visus gyvuosius ir painiotis į tokias pinkles, nuo kurių kiti bėga tolyn.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulys suvokia gyvenimą kaip kelią, beje, ir tiesiogine, ir filosofine prasme.  Jam būtina nuolat judėti pirmyn, tik taip jis jaučiasi iš tikrųjų gyvenąs.

Šio ženklo atstovai paprastai į viską, kas su jais įvyksta, žiūri kaip į repeticiją, kaip į pakopą į aukštesnius dalykus vedančiuose laiptuose.  Jiems visada atrodo, kad jie dar nė nepradėjo kaip reikiant gyventi, kad tik už kito posūkio prasidės kažkas vertingo.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Ožiaragis priima gyvenimą kaip labai ilgalaikio ir kruopščiai parengto plano realizavimą.  Paprastai jis būna apskaičiavęs po kelis ėjimus į priekį ir nenumato kitų variantų.

Šio ženklo atstovai turi po kelis globalinius tikslus, į kuriuos orientuojasi, nepaisydami kliūčių kelyje ir aplinkinių nepasitenkinimo. Gyvenimo planų įgyvendinimas Ožiaragiui reiškia asmenybės susiformavimą, pareigos atlikimą, aukštesnę lemtį.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandenis žvelgia į gyvenimą kaip į amžiną kovą už laisvę – pasirinkimų, nuomonių, sprendimų. Jis nekenčia apribojimų, suvaržymų, moralės normų. Jam reikia, kad niekas netrukdytų elgtis taip, kaip jam atrodo teisinga, net jeigu jo būtinybės ir normų supratimas labai skiriasi nuo visuotinai galiojančių.  Todėl šio ženklo atstovai stengiasi išplėsti savo akiratį, įgaliojimus, veiksmų laisvę ir visai nepripažįsta autoritetų.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Žuvys suvokia gyvenimą kaip tėkmę, nešančią jas į nežinomus tolius, todėl su ja  joms atrodo beprasmiška kovoti. Jos ieško mažiausio pasipriešinimo kelio, bet tai nėra jų silpnumas, veikia didelė išmintis.  Kam stengtis ką nors pakeisti, jeigu galima prisitaikyti ir išgauti maksimalią naudą iš to, kas yra.

Šio ženklo atstovai pasitiki savo likimu, tiki, kad viskas nulemta ir kad kovojimas su aplinkybėmis tik prideda naujų nemalonumų. Jie nusilenkia likimui ir išlošia.

2021 07 12 11:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt