antradienis, liepos 5 d.
Kuo skiriasi vyrų elgesys meilės santykiuose pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilė

Žmonės yra skirtingi, todėl nereikia stebėtis, kad vyrai meilės sferoje elgiasi nevienodai. Anot astrologų, tai priklauso nuo stipriosios lyties atstovo Zodiako ženklo. Konkrečiai apie skirtumus moterys gali sužinoti iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas iš prigimties yra lyderis, užkariautojas. Net lovoje jis elgiasi agresyviai. Šio Zodiako ženklo atstovai yra gana savanaudiški, todėl dažnai pagrindinis siekis jiems būna intymūs santykiai, o ne nuoširdi meilė. Jei Avinas pamatys potencialią „auką“, jis nelauks, o iškart pradės medžioklę, susipažins ir iškart pakvies į pasimatymą. Be to, jo puolimas bus toks stiprus, kad auka neturės galimybės pasitraukti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis dažnai būna malonus ir kruopščiai rūpinasi savo išvaizda, tai suteikia jam ypatingo žavesio bendraujant su moterimis. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai jautrūs ir jausmingi. Atrodo, kad jie tiesiog sutverti meilei ir malonumui. Iš tiesų jie labai stengiasi įtikti partnerėms, nes pergalės meilės fronte padeda jiems pajusti savo reikšmingumą ir stiprina pasitikėjimą savimi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra labai prieštaringi ir nepastovūs meilės reikaluose. Jie sugeba meistriškai suderinti romantiką ir aistrą. Jaunystėje Dvyniai dažnai keičia partneres kaip pirštines. Brandžiame amžiuje Dvyniai surimtėja ir, susiradę savo antrąją pusę, su kuria sietų ne tik kūniškasis, bet ir dvasinis ryšys, ima rūpintis ja ir tampa monogamiški..

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Iki vestuvių šio Zodiako ženklo atstovai išgyvena daug nelaimingų meilės istorijų ir išsiskyrimų. Tai nulemia nepastovus charakteris ir periodiškai besikeičiančios jų nuotaikos.. Vėžiui labai svarbu visiškai pasitikėti savo širdies dama. Jis gali pajusti maksimalų malonumą tik su atsidavusia ir rūpestinga partnere.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo vyrai iš prigimties yra labai aistringi,. Jie puikiai nusimano apie širdies reikalus ir intymių santykių problemas. Liūtas nėra linkęs į palaidą gyvenimo būdą Jo nedomina ir netradiciniai seksualiniai santykiai. Skirtingai nei kiti Ugnies stichijos atstovai, Liūtas meilėje nebūna agresyvus.. Jeigu jis nepajunta atsakomųjų jausmų ir veiksmų, tai atsitraukia.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo vyrai iš tikrųjų gali įsimylėti tik vieną kartą gyvenime. Tai atsitinka jaunystėje. Dar būdami jauni ir naivūs, jie gauna pirmąją neigiamą patirtį, kuri palieka savo pėdsaką visam likusiam gyvenimui. Tada jie tampa daug atsargesni meilės reikaluose ir daugiau jau niekam neatsiduoda visa širdimi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo vyrai vertina grožį, estetiką, siekia harmonijos ir yra linkę partnerę iškelti ant pjedestalo, ja žavėtis ir dievinti. Šio Zodiako ženklo atstovams svarbu, kad partnerė išliktų paslaptinga. Moterys, norinčios palaikyti artimus santykius su Svarstyklių ženklo vyrais, turi neatsiskleisti iškart ir kasdien leisti jiems atrasti savyje ką nors naujo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Susipažinęs su lytinių santykių sfera, Skorpionas pradeda šlifuoti meilės meną. Išoriškai jis gali atrodyti šaltakraujis ir abejingas, bet jo viduje kunkuliuoja aistros. Mat jis sugeba gerai kontroliuoja save. Lovoje Skorpionas atmeta visa ribas, tampa aistringu ir mylinčiu. Šio Zodiako ženklo atstovai, suradę sau tinkamą širdies damą, dažniausiai būna ištikimi ir nesiekia keisti partnerių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo vyrai yra jausmingi ir sentimentalūs. Tai galioja ir meilės sferai. Jeigu jie įsimyli, tai aistros objektą apgaubia dėmesiu. Natūrali charizma ir žavesys daro juos patraukliais moterų akyse. Tačiau ištikimybe šie vyrai nepasižymi. Jie stengiasi įgyti įvairios patirties, bendraudami su daugybe moterų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Su amžiumi šio Zodiako ženklo atstovų pomėgiai ir priešingai lyčiai keliami reikalavimui keičiasi. Jaunystėje jie būna santūrūs ir atsargūs, subrendę tampa atviresni ir drąsesni. Po 40-ies metų įsimylėjęs Ožiaragis gali net visai pamesti galvą. Šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi įgyti daug patirties ir veržiasi į įvairius santykius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Prieš užmezgant intymius santykius, Vandeniui svarbu pajusti dvasinį artumą. Jis nesiguls į lovą su bet kuo. Jis nori patirti visapusišką malonumą. Tikras dvasinis ryšys jam yra svarbesnis už tuščius fizinius kontaktus. Daugumos šio Zodiako ženklo atstovų gyvenime būna keli stabilūs santykiai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai yra subtilios prigimties ir turi turtingą vidinį pasaulį. Jie yra jautrūs, romantiški ir pažeidžiami tuo pat metu. Šios savybės daro tokius vyrus patrauklius moterų akyse. Damoms sunku atsispirti Žuvų ženklo vyrų žavesiui. Jie mėgsta paįvairinti intymius santykius įvairiomis egzotiškomis detalėmis ir vaidmenų žaidimais.

2022 03 28 12:58
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt