trečiadienis, liepos 6 d.
Kur ir kaip Zodiako ženklai turi daugiausia šansų sutikti savo meilę
Gražina Vasiliauskienė

Visą gyvenimą mus supa daugybė žmonių, tačiau toli gražu ne su visais mus sieja draugiški santykiai, užsimezga dalykiniai ryšiai, juo labiau gimsta gilūs jausmai, kuriuos vadiname meile. Daugelis iš mūsų nežinome, kur ieškoti to vienintelio žmogaus, kuris būtų artimas mums savo siela

AVINAS

(03 21–04 20)

Energingi ir kryptingi Avino ženklo atstovai linkę į aktyvų gyvenimo būdą. Namisėdų tarp jų praktiškai nėra, jie mėgsta keliauti, leistis į žygius, sportuoti, dalyvauti įvairiuose renginiuose. Čia jie gali susitikti su savo sielos draugu, kuris turi tokių pat interesų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – didelis komforto, namų ir ramaus, saikingo gyvenimo būdo mėgėjas. Jam sunkiau sekasi nei kitiems Zodiako ženklams sutikti savo žmogų, todėl jo susitikimai dažniausiai įvyksta atsitiktinai ir neretai tokiose vietose, kur sunku tikėtis pažinčių Tačiau kartais jam pasiseka.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Bendraujantys ir ryškūs Dvyniai – nepataisomi triukšmingų kompanijų, vakarėlių ir pramoginių renginių mėgėjai. Jiems pasimatymų problema neegzistuoja. Jie lengvai užmezga naujas pažintis, įsimyli, susituokia ir lygiai taip pat lengvai atšąla savo išrinktajam, išsiskiria ir susiranda naują aistros objektą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Emocingi ir pažeidžiami Vėžio ženklo atstovai labai išrankiai renkasi pažintis, jiems susitikimas su artimu žmogumi yra likimo dovana, nulemta iš viršaus. Jie turi būti tikri, kad sutiko sau tikrai skirtą partnerį. Todėl jiems lengviausia rasti savo sielos draugą tik romantiškose vietose.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Didingajam ir ambicingam Liūtui nekyla problemų susipažinti su nauju žmogumi. Jis yra įpratęs būti dėmesio centre, apsuptas gerbėjų ir yra tikras, kad gali pasirinkti pats. Svarbiausia, kad jo antroji pusė šalia jo atrodytų reprezentatyviai. Susitikimo vieta gali būti bet koks pasaulietinis vakarėlis, draugų kompanija ar sporto salė.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Praktiška ir darbšti Mergelė didžiąją gyvenimo dalį praleidžia darbe, kur dažniausiai sutinka savo meilę. Tai gali būti darbo kolega, verslo partneris ar klientas, su kuriuo prasidėjo draugiškas bendravimas, peraugęs į gilius jausmus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės visada siekia harmonijos, jos turi nepriekaištingą skonį. Todėl savo likimą jos greičiausiai ištiks ten, kur gyvena grožis ir menas – teatruose, parodose, meno galerijose, kūrybos vakaruose.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Charizmatiškiems ir ekstravagantiškiems Skorpiono ženklo atstovams netrūksta priešingos lyties dėmesio, jiems nieko nereiškia užmegzti pažintis. Jie lengvai pradeda santykius su atsitiktiniais partneriais, tačiau dažniausiai savo tikrąją meilę sutinka vėlai ir pačioje netikėčiausioje vietoje.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Aktyviems ir neapdairiems Šaulio ženklo atstovams naujos pažintys atspindi jų gyvenimo ritmą. Jų jiems nutinka visur – rytiniame bėgime, viešajame transporte, kavinėje pietų metu, net lifte. Šauliui sunkiau pasirinkti vienintelį žmogų, kuris jį suprastų ir toleruotų jo gyvenimo būdą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Uždaram ir įdarbus pasinėrusiam Ožiaragiui sunkiausia užmegzti naujas pažintis, o surasti žmogų, galintį tapti jo sielos draugu – neįtikėtina sėkmė. Todėl nemažai šio Zodiako ženklo atstovų lieka vieniši iki gyvenimo pabaigos, bet jei suranda savo meilę, tai pirmiausia tarp vaikystės draugų, kaimynų ar darbo kolegų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – ekstravagantiškiausias ir labiausiai laisvę mylintis iš visų Zodiako ženklų – niekada nebūna vienas. Tačiau sutikti savo meilę, dėl kurios jis galėtų atsisakyti laisvės, jam nėra taip paprasta. Vandenio ženklo atstovai dažniausiai susipažįsta per internetą, teminiuose klubuose, renginiuose, kuriuose susirenka tų pačių pomėgių žmonės.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Emocingos ir svajingos Žuvys, ieškančios mylimo žmogaus, jį gali susitikti bet kur. Jos tiki, kad meilė yra cheminė reakcija, kuri gali prasidėti netikėčiausiose vietose. Tačiau dažniausiai joms tas nutinka romantiškose vietose, kur skamba muzika, šviečia mėnulis , banguoja ir purslus taško naktinė jūra.

2022 06 14 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt