penktadienis, spalio 22 d.
Kurie Zodiako ženklai įsimylės iki ausų rudens viduryje
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Įsimylėjimas

Šį rudenį kai kuriems Zodiako ženklams galima tikėtis svaiginančio meilės nuotykio. Kas jie tokie?

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys pagaliau įveiks savo drovumą, galės užmegzti naujų pažinčių, pasinerti į naują hobį.

Dėl tokio bendravimo suaktyvėjimo jis turės galimybę sutikti žmogų, kurio žavesiui ir charizmai negalės atsispirti. Jausmai bus abipusiai, todėl Vėžys gali drąsiai nerti į patį aistrų verpetą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio šio rudens viduryje laukia daug netikėtumų, permainų ir siurprizų. Vienas jų bus staigus įsimylėjimas į žmogų, kurį jis pažįsta ne vienerius metus,. Iš pradžių šie jausmai pasirodys keisti ir abejotini, tačiau nereikia jų tramdyti.

Lengvas romanas šį rudenį suteiks daug malonių įspūdžių ir išgyvenimų. Reikia veikti ryžtingai ir negalvoti apie galimas nemalonias pasekmes.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys turės progą dar kartą įsitikinti, kad kartais verta paleisti viską savieigai, atsipalaiduoti ir paprasčiausiai stebėti įvykius.

Taip atsipalaidavusios jos sutiks žmogų, kuris ateityje užims svarbią vietą jų gyvenime. Bendras poilsis ir laisvalaikio praleidimas suartina žmones labiau už kliūčių ir sunkumų įveikimą. Tada Fortūna šypsosis jiems ilgai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas tiek daug laiko skyrė darbui šią vasarą ir rudens pradžioje, kad jam nelikdavo jėgų asmeniniam gyvenimui. Nedidelis, bet ryškus meilės nuotykis bus jam dabar tikra atgaiva.

Tai padės papildyti jėgų atsargas, suteiks, įkvėpimo ir netikėtų idėjų, paskatins užsiimti nauju hobiu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Rudens viduryje Dvyniams taip pat nusišypsos laimė asmeniniame gyvenime. Jie taip ilgai laukė to momento, nebijojo rizikuoti, atsiverti žmonėms, būti nuoširdūs su naujais pažįstamais.

Nereikia stebėtis, kad savo nuoširdumu ir drąsa jie patrauks į save žmogaus, kurio palankumas jiems toks brangus, dėmesį. Dvyniams liks tik džiaugtis tuo, kaip klostosi įvykiai, didžiuotis savimi ir jaustis laimingiems. Nes jie tikrai to nusipelnė!

2021 09 20 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt