trečiadienis, liepos 28 d.
Kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta švaistyti pinigus?
Alfa.lt
Unsplash/com
Švaistymas

Kai kurie žmonės visiškai nemoka taupyti ir protingai leisti pinigų. Astrologai išvardijo penkis Zodiako ženklus, kurie, net turėdami nedideles pajamas, mėgsta švaistyti pinigus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovai yra labai darbštūs ir uždirba padoriai. Tačiau jie nemoka susitaupyti juodai dienai. Jie mėgsta leisti pinigus naujoms patirtims ir pramogoms.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio ženklo atstovams pinigai nėra pagrindinis dalykas gyvenime. Jie gimsta tam, kad padėtų kitiems, todėl dažnai renkasi mažai apmokamas profesijas. Žuvys mielai atiduoda kitiems beveik visus uždirbtus pinigus. Laikydamosi tokio požiūrio į finansus, jos niekada neturės daug pinigų ar santaupų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo atstovai mielai leidžia pinigus naujam telefonui ar drabužiams. Jiems sunku atsispirti brangiam pirkiniui, ypač jei jis suteikia statusą kitų akyse. Jie visiškai nežino, kaip taupyti, ir nelabai supranta, kodėl reikia tai daryti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo atstovai negaili sau prabangaus ir gražaus gyvenimo atributų. Jie vertina komfortą, be to, turi daug draugų, kuriems taip pat mėgsta įteikti spalvingas dovanas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo atstovams linksmybės, džiaugsmas ir pramogos yra labai svarbu. Jie yra pasirengę skirti bet kokius pinigus tam, kas gali suteikti jiems naujos patirties. Be to, šio ženklo atstovai mėgsta rizikuoti. Per savo spontaniškumą jie dažnai, gerai neapsvarstę, sudaro skubotus sandėrius, dėl ko praranda dideles pinigų sumas.

Zinoti.lt

2021 06 07 12:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt