antradienis, spalio 19 d.
Kurie Zodiako ženklai negali gyventi be dramų namuose
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Drama

Laimingais santykiais laikomi tie, kuriuose nebūna konfliktų. Su tuo sutinka beveik visi, išskyrus individus, kuriems gyvybiškai reikalingi barniai ir spektakliai namuose. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Rūpestingos ir švelnios Žuvys gali padaryti partnerį laimingu. Tačiau tada joms pradės trūkti jo dėmesio. Ir jos stengsis bet kokia kaina jo gauti.

Šio Zodiako ženklo atstovai gali iš musės išpūsti dramblį, iš bet kokios smulkmenos padaryti tragediją. Taip jos privers partnerį prisiminti, kad jos egzistuoja.

AVINAS

(03 21–04 20)

Aktyvumas ir energingumas trukdo šio Zodiako ženklo atstovams sukurti darnius santykius. Avinas stengsis įnešti įvairovės į monotonišką gyvenimą ir provokuos partnerį. Tai padės jam atsigauti, pajusti, kad gyvena, o ne egzistuoja.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šioms asmenybės reikia, kad partneris į jas nuolat kreiptų dėmesį. Dvyniai bus laimingi santykiuose, jeigu antroji pusė susikoncentruos į juos. Jeigu to nebus, jie nepasimes.

Dvyniai pradės kelti isterijas, kalbėti tokius žodžius, nuo kurių partneriui pašiurps oda. Tai padės jiems gauti ir dėmesio, ir emocijų, kurių jiems trūksta.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai bus nuolat kaprizingi. Vėžiui būdingas jautrumas, jis lengvai įsižeidžia. Po bet kurio barnio jis stengsis atkreipti į save dėmesį, privers partnerį jį raminti.  Pakeisti tokią jo elgsena bus nelengva.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai laiko save geriausiais ir protingiausiais. Liūtas mėgsta, kai partneris tai pripažįsta ir juo žavisi.

Jeigu išrinktasis nesako komplimentų, tai Liūtas gali įsižeisti ir pradėti demonstruoti savo nepasitenkinimą.  Tai jis darys labai audringai ir emocionaliai.

2021 08 10 10:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt