ketvirtadienis, sausio 21 d.
Kurie Zodiako ženklai praturtės 2021-aisiais metais
Alfa.lt

Finansinė padėtis daugumai žmonių yra labai svarbi. Visi nori, kad jų pajamos ir santaupos didėtų. Astrologai nurodo, kam labiausiai seksis 2021-aisiais finansiniu atžvilgiu, tačiau net ir Fortūnos išrinktieji, turėtų pasistengti būti produktyvūs ir sumanūs, kad sėkmė nuo jų nenusigręžtų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis įgaus daugiau žavesio, todėl jo daromas efektas bus milžiniškas. Tai padės jam užmegzti naudingas dalykines pažintis. Jis sugebės savo vidine jėga patraukti įtakingus asmenis, kurie susidomės jo sugebėjimais. Jautis galės įsigyti stambų pirkinį – nekilnojamąjį turtą, automobilį, investuoti lėšas į antikvarinius dalykus ir vertybinius popierius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai gaus netikėtų papildomų pajamų. Jiems atsivers naujos perspektyvos. Astrologai siūlo labai atsargiai ir išmintingai investuoti pinigus, kad jie duotų gerą pelną. Dvyniams bus naudinga investuoti pinigus į nekilnojamą jį turtą. O avantiūrose dalyvauti rizikinga – gresia dideli nuostoliai. Taip pat nepatartina leisti pinigų beprasmiškiems dalykams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kad gautų gerą finansinį pelną, Liūtas turėtų visiems demonstruoti savo tvirtą charakterį ir lyderio savybes. Jokiu būdu negalima būti pasipūtusiam, arogantiškam ir griežtam. Sumanūs ir išmintingi lyderiai visada sugeba leistis į kompromisus. Jie gali padėti kolegoms išvengti nemalonumų. Liūtui derėtų būti jautresniam kitiems ir vengti tinginiavimo bei nieko neveikimo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Likimas bus labai palankus Skorpionui. Finansinėje srityje jo laukia daug malonių siurprizų, tačiau netrūks ir išbandymų. Jam reikės išmokti naujų pamokų. Kiekvieną nesėkmę ir kiekvieną pergalę reikės įvertinti ir maksimaliai pasimokyti iš jų. Labai sėkmingos Skorpionui bus dalykinės komandiruotės.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys galės iškopti į finansinį Olimpą per savo galingą intuiciją. Ji padės joms padidinti pajamas ir išvengti nuostolių. Kitas svarbus Žuvų sėkmės komponentas – kūrybingumas. Jų protas sutvertas netradicinių sprendimų paieškoms. Joms nereikia bijoti, kad pasielgs ne taip, kaip rašo vadovėliuose ar pataria aplinkiniai. Kartais jų sprendimas būna visai paprastas, bet neįprastas.

2021 01 06 09:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt