ketvirtadienis, gegužės 19 d.
Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi niurzgliai?
tiesa.com
Pixabay.com
Niurzglys

Nėra nuotaikos, viskas erzina? Ne ta koja išlipote iš lovos? Ir taip kiekvieną dieną? Astrologai turi atsakymą, kodėl taip vyksta. Jūs tikriausiai priklausote Zodiako ženklams, kurie yra didžiausi niurzgliai.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ne, ne todėl, kad šio Zodiako ženklo atstovams skauda dantį ar galvą. Šie žmonės gimė niurzgliais.  Mergelei viskas visada būna negerai ir tai gadina jos nuotaiką. Kuo labiau kas nors neatitinka jos idealo, tuo dirgliau ji reaguoja. Kaltas visada būna kažkas kitas. Ir jei aplinkiniai žmonės nepradės skubiai ištaisyti padėties taip, kad Mergelei patiktų, ji užvirs kaip virdulys, kurį kažkas pamiršo išjungti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Kalbant apie Jautį, verta žinoti, jog užsispyrimas ir rūstumas yra jo sinonimai. Gerumas vargu ar yra viena iš jo stipriųjų pusių. Kaip galima sumažinti Jaučio nuotaikų kaitą? Tai paprasta. Tegul jis viską daro savo būdu. Ginče su Jaučiu nepavyks nugalėti ir surasti kompromiso.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nereikia labai stengtis, kad Skorpionas suirztų. Tolerancija nėra jo stiprioji pusė. Bendravimas su juo yra tarsi vaikščiojimas ant stiklo šukių. Šio Zodiako ženklo atstovai yra tokios niūrios asmenybės, kad ant jų galima drąsiai pakabinti termometrą. Tai vaikščiojantys greitpuodžiai, o kai jie pakankamai įkaista, tiesiog nukelia dangtį ir sprogsta!

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

 Ožiaragis gali pabusti su gera nuotaika, tačiau visa jo linksmybė akimirksniu išsisklaidys, kai tik jam kas nors nepatiks. Valdingas Ožiaragis netoleruoja dalykų, kurie neatitinka jo aukštų standartų. Ir kuo neveiksmingesni ir mažiau organizuoti dalykai, tuo jis tampa moralesnis. Jis nekenčia prasto planavimo ir nesėkmių. 

Zinoti.lt

2021 06 14 13:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt