trečiadienis, spalio 20 d.
Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi tinginiai?
tiesa.com
Zinoti.lt
Tinginys

Bent kartais visiems žmonėms pasireiškia tingumo priepuolis, tačiau vieni sugeba jį įveikti, o kiti – ne.

Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi tinginiai, galite sužinoti pasitelkę astrologiją. Toliau pateikiamas tinginių reitingas, tačiau nenusiminkite, jei jame pamatysite savo  ženklą, nes žmogus gali kažko nepadaryti ne dėl tingėjimo, o dėl motyvacijos stokos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiai pirmauja veltėdžių sąraše. Jie gali visą dieną prabūti lovoje ir užsiimti nenaudinga veikla, kuri jiems teikia malonumą. Tačiau Jaučiai puikiai žino, kad visi geri dalykai yra brangūs, todėl, prieš leisdami sau patinginiauti, jie labai daug dirba ir tam atiduoda visas savo jėgas.  Šio ženklo atstovai gali sau leisti prabangą  padykinėti tik tada, kai niekas negresia jų klestėjimui ir gerovei.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas iš prigimties yra valdovas, todėl jis yra įpratęs, kad viskas sukasi aplink jį, ir visi viską daro, kad jam būtų kuo patogiau. Liūtai nemėgsta patys daryti darbų, tačiau jiems pavyksta reikalingus veiksmus atlikti kitų žmonių rankomis. Todėl būtų ne visai teisinga šio ženklo atstovus vadinti tinginiais, nes vadovauti nėra taip lengva, kaip atrodo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio Zodiako ženklo atstovai viską daro labai lėtai ir tikrai atsisakys daryti tai, kas nesuteikia jiems teigiamų emocijų. Todėl Vėžiai tikrai nemėgsta tvarkytis namuose ir visa ši buitinė rutina – ne jiems. Tačiau dirbdami mėgstamą darbą, kuris jiems teikia tik malonumą, jie beveik geriausiai iš visų atlieka savo pareigas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės yra Zodiako ženklas, esantis po meilės ir grožio planetos – Veneros – sparnu. Svarstykles labai sunku išjudinti ir jos mėgsta dirbti kartu su kažkuo. Svarstyklių ženklo atstovai dėl savo lėtumo laikomi tinginiais: prieš nuspręsdami ką nors daryti, jie viską kruopščiai pasvers ir pasikonsultuos su artimaisiais, tada vėl kurs planus, atsikratys abejonių ir vėl paprašys patarimo. Išmušti tingumą iš Svarstyklių nėra sunku – jiems tereikia žmogaus, kuris galėtų jas pastūmėti, kad jos pajudėtų iš vietos.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys elgiasi labai gudriai – jos sukuria audringos veiklos imitaciją, tačiau iš tikrųjų nieko nedaro ir negauna rezultato. Be to, Žuvys yra labai svajingos asmenybės, jos tiesiog mėgsta plaukti pasroviui. Bet jei jos tinginiauja, tai reiškia, kad jos ruošiasi nuveikti kažką svarbaus, kas reikalauja daug jėgų. 

Zinoti.lt

2021 07 28 14:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt