ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Kuriems Zodiako ženklams 2021-aisiais prasidės klestėjimo periodas
Alfa.lt

Kiekvienas iš mūsų trokšta sėkmės ir klestėjimo. Astrologai apskaičiavo, kad penkiems Zodiako ženklams Jaučio metai iš tikrųjų bus sėkmingi. Kas tie laimingieji?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui numatomas materialinės padėties pagerėjimas. Žinoma, visos gėrybės nenukris jam šiaip sau iš dangaus, o bus atkaklaus triūso rezultatas. Jam seksi daryti karjerą, juk būtent to jis labiausiai ir siekia. Netrūks naujų perspektyvių ir naudingų pažinčių.

Dėl asmeninio gyvenimo jam skųstis neteks – jis bus audringas ir įvairus. Avinas juk labiausiai nemėgsta rutinos ir nuobodulio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai galės daryti karjerą lengvai, tarsi žaisdami. Jų laukia ne tik naujos pareigos, bet ir juntamas atlyginimo padidėjimas. Tiesa, Dvyniai negalės atsipalaiduoti, jiems teks gerokai paplušėti, kad įrodytų aplinkiniams, jog jie to tikrai nusipelnė.

Pinigus patartina kontroliuoti. Kuo mažiau neapgalvotų, spontaniškų išlaidų, tuo bus geriau.

Asmeniniame gyvenime numatomas įsimintinas romanas. Tiesa, susituokusiems Dvyniams jis gali baigtis šeimos iširimu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Daugumos šio Zodiako ženklo atstovų gyvenime įvyks teigiami pokyčiai. Pirmiausia jie palies profesinę sferą ir karjerą. Ypač sėkmingas bus vasaros metas. Visus klausimus Svarstyklės sugebės išspręsti be didelės įtampos ir problemų, nes joms kils įdomių idėjų.

Taip pat teigiama bus dinamika asmeniniame gyvenime. Jeigu jos iki šiol nesurado antrosios pusės, tai reikia būti pasiruošusioms, kad ji neišvengiamai atsiras.

Šeimą turinčioms Svarstyklėms kils daug smulkių nemalonumų, kuriuos bus galima išspręsti bendromis jėgomis su partneriu, tada jų santykiai pakils į aukštesnį lygį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui 2021-ieji metai bus gana pozityvūs. Daug dalykų pavyks nuveikti be titaniškų pastangų. Pirmiausia reikia kreipti dėmesį į karjerą. Šauliui pasitaikys galimybė pasilypėti aukščiau karjeros laiptais. Jis užmegs naujų pažinčių, kurios bus labai naudingos jo darbui.

Nereikia pamiršti ir asmeninio gyvenimo. Šeimą sukūręs Šaulys turės daug šansų sustiprinti savo santuoką. O poros neturintiems šio Zodiako ženklo atstovams Jaučio metai bus persilaužimo periodas. Jie turės galimybę sutikti savo likimą arba bent užmegzti gražų, ryškų romaną.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio Jaučio metais laukia daug darbų. Atsainiai darbuotis, nepasiraitojus rankovių, nepavyks, nes tai iškart atsispindės jo atlyginime ir pajamose, be to, neatsakingas požiūris į darbą smarkiai pakenktų jo karjerai.

Šeimos nesukūrusių ir savo antrosios pusės nesuradusių šio Zodiako ženklo atstovų asmeninis gyvenimas bus įdomus ir įvairus. Tiems, kurie dar neišsirinko savo žmogaus, likimas rengia daug naujų pažinčių. Tik neverta ilgai „narstyti“ potencialių partnerių, nes kitaip galima bus likti be nieko. O susituokusiems seksis neblogai, jų santykiai bus gana darnūs ir netrūks romantikos.

Nors Vandenio sveikata bus gera, įtarumas privers jį pasikonsultuoti su gydytoju. Tai jam bus naudinga bet kuriuo atveju. Taip pat jam reikėtų būti atsargesniam, juk šio Zodiako ženklo atstovai dažniausiai iš visų patiria traumas dėl neapdairumo.

2021 01 13 11:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt