penktadienis, rugsėjo 30 d.
Kuriems Zodiako ženklams reikėtų daugiau dėmesio skirti savo aprangai
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Apranga

Pagal drabužius pirmiausia vertiname žmogų. Dauguma supranta, kaip svarbu būti tvarkingam ir atrodyti stilingai.

Žmonės stengiasi išmintingai pasirinkti garderobą ir kurti savo įvaizdį. Tačiau vis dar yra keletas išimčių.

Kai kuriems Zodiako ženklams nelabai rūpi, kokį įspūdį jie daro kitiems. Jie gali net visai nesukti galvos, kaip atrodo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo individams svarbus tik komfortas ir patogumas. Vėžys neims kruopščiai rinktis drabužių, o vilkės tai, kas nevaržo judesių.

Jis nenori prisipirkti daugybės apdarų. Šio Zodiako ženklo atstovai pasitenkins mažu, o sutaupytus pinigus skirs tam, kas leistų tobulėti ir vystytis, patirti naujų įspūdžių ir išgyvenimų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta vaikščioti po parduotuves ir pirktis naujus drabužius. Dvyniai visada turės daug apdarų, tačiau jie tikrai nebus kruopščiai derinami vienas prie kito.

Dėl to jų įvaizdis visada bus keistokas ar net juokingas, kels kitų nuostabą ar sutrikimą. Tačiau Dvyniai nereaguos net į tiesioginę kritiką, ir toliau rengsis taip, kaip jiems patogu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo žmonių aktyvumui nėra ribų. Šaulys nuolat juda, todėl jam svarbu, kad apranga būtų labai patogi. Jam nerūpi jos grožis.

Šaulys neturi laiko užsiimti savimi, kurti savo stiliaus. Jis turi daug svarbesnių ir įdomesnių reikalų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės yra kruopštūs ir atsakingi, bet to negalima pasakyti apie jų įvaizdžio pasirinkimą. Ožiaragis nelaiko išorinės išvaizdos svarbiausiu dalyku, todėl į ją nekreipia dėmesio. Jis daugiau laiko skiria įdomiems projektams, pomėgiams, darbui.

Ožiaragiui svarbu tobulėti pačiam, o ne puikuotis prieš kitus. Kartais jis išsigražina, bet taip nutinka itin retai. Ožiaragiui turėtų būti svari priežastis puoštis, siejama su profesiniais tikslais, arba kokia nors ypatinga šventinė proga.

2022 06 17 11:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt