antradienis, rugsėjo 27 d.
Kuriems Zodiako ženklams rugsėjo pradžia bus sėkmingiausia
Gražina Vasiliauskienė
freepik.com
Džiaugsmas

Rudens pradžios negalima pavadinti periodu, kuris džiugina visus. Vaikai šiuo metu pradeda eiti į mokyklą, kuo daugelis jų ne itin džiaugiasi.

Suaugusiesiems prasideda aktyvus darbas, vasaros poilsis ir atsipalaidavimas baigiasi. Jie taip pat nesidžiaugia dėl padidėjusio krūvio. Tačiau ne visiems bus taip liūdna. Kai kurių Zodiako ženklų atstovai net jausis labai laimingi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo žmonių džiaugsmingos nuotaikos išliks ir rudens pradžioje. Avinas šiuo metu išgyvens svarbų įvykį, bus sužavėtas. Jis jausis laimingas ir patenkintas rudeniu.

Avinui bus nesvarbu, kad praėjo šiltos dienos, kad lauke oras atvėso. Jis gėrėsis rudeniu. Avinas bus pakilios nuotaikos, todėl sugebės pastebėti šio sezono grožį.

Jo nuotaika dar labiau pasitaisys, kai įvyks susitikimas su tais, kurių seniai nematė. Atgis pamiršti jausmai. O tai įvyks rugsėjo pradžioje.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Dirbantys šio Zodiako ženklo atstovai džiaugsis, kad vasara baigėsi. Šis laikas Ožiaragiui asocijuojasi su dykinėjimu ir nepateisinamai sulėtintu gyvenimo tempu, kuris juos tiesiog erzina.

Rugsėjo mėnesį darbštūs šio Zodiako ženklo asmenys iškart kibs į darbus, išjudins kolegas ir padės komandai įsivažiuoti.. Tokia veikla Ožiaragiui bus labai maloni, jis džiaugsis, kad sugebėjo nustatyti gyvenimui spartesnį tempą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo asmenys džiaugsis, kad pagaliau liko vieni su savimi arba su jiems brangiu žmogumi. Visi piktadariai, pavyduoliai ir kenkėjai pasitrauks rugsėjo pradžioje nuo Svarstyklių ir paliks jas ramybėje.

Šio Zodiako ženklo atstovai galės mėgautis ramia atmosfera, galimybe daryti tai, ką nori. Su ramia sąžine Svarstyklės galės drąsiai žvelgti žmonėms į akis, nes joms nebereikės apsimetinėti, kad viskas gerai, ir slėpti nuo kitų savo nepasitenkinimo bei nerimo. Jos pasijus psichologiškai laisvos, nes galės nebevaržyti savo emocijų. Ir džiaugsis dėl to.

2022 09 01 12:36
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt