antradienis, liepos 5 d.
Kurio Zodiako ženklo atstovas gali tapti jūsų sielos draugu?
Alfa.lt
Pixabay
Draugės

Tikras sielos draugas bus labai panašus į jus: sutaps jūsų charakterio savybės, temperamentas ir net tam tikri trūkumai. Sutikę savo sielos draugą suprantate, kad būtent jo taip ilgai ieškojote, ir tikrai nenorite jo paleisti. Astrologai teigia, kad kiekvienas Zodiako ženklas gali turėti savo sielos draugą, todėl naudinga pasidomėti, kokio ženklo atstovas tinka būtent jums.

Jūsų Zodiako ženklas – AVINAS? TADA jūsų sielos draugas yra VANDENIS. Esate labai impulsyvus, jei kuo nors susidomite, niekas negali jūsų sustabdyti. Geresnio bendraminčio už Vandenį tektų ilgai ieškoti. Šio Zodiako ženklo atstovas yra nenuspėjamas ir originalus, todėl jūs sukursite tikrai darnią sąjungą.

JAUČIUI puikiai tinka nuolanki MERGELĖ. Abu šie Žemės ženklai yra taupūs, juos domina stabilūs ir rimti santykiai. Maža to, abu esate sporto ir sveikos gyvensenos entuziastai: didelė tikimybė, kad jūs susitiksite bėgiodami ar sporto salėje.

Neramiems DVYNIAMS reikia partnerio, kuris būtų toks judrus, kaip ir jie patys. SVARSTYKLĖS tikrai mielai klausysis nesibaigiančių istorijų apie jūsų planus.

ŽUVŲ ženklo atstovas yra idealus VĖŽIO partneris. Abu ženklai yra nepaprastai emocingi ir gyvenantys savo susikurtame pasaulyje. Žuvų ir Vėžio ženklo atstovai puikiai supranta vienas kitą.

LIŪTAS yra mėgstantis bendrauti žmogus, kuriam reikia tokio partnerio, su kuriuo galėtų eiti net ir į pasaulio kraštą. Liūto temperamentas puikiai dera su ugninga ŠAULIO energija. Šaulys visada siekia įgyti naujų žinių ir nuveikti ką nors tikrai įdomaus.

MERGELĖ yra jausmingos ir paslaptingos prigimties. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai mano, kad jų jausmai yra suprantami tik jiems patiems. Vis dėlto tai nėra tiesa: JAUTIS gali tapti Mergelės sielos žaizdų gydytoju.

SVARSTYKLES žavi DVYNIŲ gebėjimas kalbėtis bet kokiomis temomis. Svarstyklėms yra svarbu su savo partneriu rasti kuo daugiau bendrų temų, todėl bendravimas su Dvyniais joms gali atrodyti tarsi tikra sielos atgaiva.

Galingam ir valdingam SKORPIONUI reikalingas stiprus partneris, todėl jam puikiai tinka OŽIARAGIS. Abiejų Zodiako ženklų atstovai yra labai paslaptingi, todėl jie tikrai supras vienas kitą.

ŠAULIUI labai svarbu, kad šalia būtų toks žmogus, kuris turi pakankamai didelių ambicijų. Būtent todėl šio ženklo atstovo sielos draugu gali tapti LIŪTAS.

OŽIARAGIO ženklo atstovai yra labai paslaptingi,. Jie retai atveria savo sielą. Šio ženklo sielos draugu gali tapti SKORPIONAS, kuris nuo pat pirmų akimirkų gali užsitarnauti Ožiaragio pasitikėjimą.

VANDENIS neieško sielos draugo, todėl pažintis su juo dažniausiai būna atsitiktinė. Aktyvus ir energingas AVINAS gali tapti varomąja Vandenio jėga, kuri padės įgyvendinti įvairius sumanymus.

ŽUVYS yra labai jautrios asmenybės, kurios negali pakęsti šiurkštumo. Šio ženklo atstovo sielos draugu gali tapti VĖŽYS, kuris visada rūpinasi šeimos židinio puoselėjimu.

Zinoti.lt

2022 05 09 15:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt