ketvirtadienis, liepos 7 d.
Kurių stichijų poros 2022 m. geriausiai sugyvens?
tiesa.com
Pixabay.com
Santarvė

Astrologai papasakojo, kurių stichijų poros 2022 m. sulauks didžiausios sėkmės, o kurioms gali tekti spręsti sudėtingas santykių problemas.

Ugnis + Ugnis

2022-aisiais dviem Ugnies stichijos atstovams bus itin sunku. Tai bus didžiausias jų nesuderinamumo laikas. Žinoma, tai nereiškia, kad visos tokios sąjungos iširs, tačiau bendraujant bus svarbu pasverti žodžius ir vengti barnių. Tai ypač aktualu Avinui ir Liūtui.

Ugnis + Žemė

Šios stichijos atstovams 2022 m. bus itin palanku kuo daugiau laiko praleisti kartu. Net ir kasdienių buities darbų atlikimas gali suartinti ir sustiprinti tarpusavio ryšį.

Ugnis + Oras

Šios dvi stichijos papildys viena kitą, tačiau svarbu būti atsargesniems, tvarkant bendrą šeimos biudžetą. 2022 metais būtent pinigai gali tapti pagrindine nesutarimų priežastimi.

Ugnis + Vanduo

Didžiausios sėkmės gali tikėtis Šaulio ir Vėžio sąjunga. Šių ženklų atstovams tikrai nekils bėdų dėl tarpusavio supratimo.

Žemė + Žemė

Tarp šios stichijos atstovų viešpataus harmonija, tačiau tam yra būtina sąlyga. Visus sprendimus Žemės stichijos atstovai turi priimti kartu ir visada ieškoti kompromisų.

Žemė + Oras

Nors Žemės ir Oro atstovai šiais metais gali gana gerai sutarti, tačiau riba tarp meilės ir neapykantos bus labai siaura.

Žemė + Vanduo

Šios stichijos 2022 m. puikiai derės tarpusavyje. Vėžys, Skorpionas ir Žuvys puikiai sutars su Mergele, Ožiaragiu ir Jaučiu.

Oras + Oras

Šios stichijos atstovams tikrai nebus sudėtinga bendrauti, ypač jei santykiai buvo užmegzti dar visai neseniai. Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniui 2022 m. bus itin naudingos naujos pažintys.

Vanduo + Vanduo

Vėžys, Žuvys ir Skorpionas 2022 m. gali tikėtis tikrai nemenkos sėkmės. Du Vandens stichijai priklausantys atstovai gali planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą – tam 2022 m. bus itin palankūs.

Vanduo + Oras

Šių stichijų atstovai turėtų pamiršti savanaudiškumą ir daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Būtent tai galės užtikrinti santykių harmoniją.

Zinoti.lt

2022 01 07 11:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt