penktadienis, gruodžio 4 d.
Kurių Zodiako ženklų vyrus traukia brandžios moterys?
Alfa.lt

Nors esame pratę girdėti istorijas apie pagyvenusius vyrus, kurie susiranda gerokai jaunesnes partneres, tačiau nutinka ir priešingai: astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai yra linkę užmegzti santykius su gerokai vyresnėmis moterimis. Taigi, pasidomėkime, kurie jų retai žvalgosi į jaunesnes ir kvailesnes už save moteris.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sunku pasakyti, kodėl šio Zodiako ženklo atstovus taip traukia vyresnės moterys. Jiems patinka viskas, kas yra nauja ir dar nepatirta, todėl tam tikru gyvenimo laikotarpiu juos ima traukti gerokai vyresnės moterys. Tokie santykiai dažniausiai nebūna ilgalaikiai, tačiau šią patirtį Dvyniai atsimena visą savo gyvenimą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys taip pat yra linkęs eksperimentuoti, todėl pasitaikius progai jis nevengia užmegzti santykių su vyresne moterimi. Kaip viskas klostysis vėliau, visada priklauso nuo pačios moters norų: tai gali būti ir trumpalaikė pažintis, ir ilgalaikiai santykiai, kurie vėliau įteisinami santuoka.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai labiau vertina vidinį grožį nei išvaizdą. Vandeniui yra svarbu, kad jis galėtų moterimi pasitikėti, todėl santykiai su brandaus amžiaus moterimi jiems atrodo kur kas tvirtesni. Vandenis labai vertina brandaus amžiaus moters patirtį ir mano, kad iš jos gali daug ko išmokti. 

2020 11 11 10:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt