sekmadienis, vasario 28 d.
Kuriuos Zodiako ženklus vasarį aplankys finansinė sėkmė?
Alfa.lt

Paskutinis žiemos mėnuo bus vienas sėkmingiausių finansų srityje. Sausio 8 dieną Venera įžengė į Ožiaragio ženklą, kur jos jau laukė sėkmės planeta Jupiteris.

Venera laikoma finansams palankiausia planeta, o Jupiteris padidina planetos, su kuria jis jungiasi, galią. Todėl daugeliui Zodiako ženklų numatomos didelės pajamos, o kai kurie iš jų netgi sutiks savo gyvenimo meilę.

Šio astrologinio aspekto energetinis pikas bus vasario viduryje. Jis labiausiai paveiks Vandenį, Dvynius, Aviną, Svarstykles ir Šaulį. Mergelė ir Vėžys taip pat gali tikėtis malonių staigmenų.

Kitas astrologinis įvykis vasario mėnesį bus Pelenės vartų, kuriuos suformuos Venera ir Chironas, aspektas. Šiuo metu bus didelė tikimybė susitikti su savo princu ar princese. Be to, astrologinis įvykis gali atnešti pinigų ar karjeros pasiūlymų. Aktyviausias šis aspektas bus pirmosiomis vasario savaitėmis. Šiuo metu patariama būti atidesniems naujoms pažintims.

Ryšys bus ypač stiprus Vandeniui, Avinui ir Šauliui. Mėnesio pabaigoje retrogradinis Merkurijus padės grąžinti skolas Ožiaragiui ir Vėžiui. 

2021 01 23 15:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt