ketvirtadienis, vasario 25 d.
Lauko židinių idėjos
tiesa.com

Kieme ar sode niekas geriau nesukuria ypatingo jaukumo nei lauko židinio liepsnos. Ypač, jei tai jūsų pačių rankų darbas!

Adreasnotebook.com siūlo kelias praktiškas ungniakurių idėjas, kurias lengvai galite pasidaryti namuose. Lauko židinys gali tapti dažna artimųjų susirinkimo vieta, jūsų atsipalaidavimo ir apmąstymų kampeliu. Pakeiskite savo kiemą dar šiandien!

Modernus betono ugniakuras

Šis dubens formos lauko židinys jūsų kieme/sode atrodys itin puošniai ir šiuolaikiškai. Be to, jį pasidaryti daug paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio: viską, ko reikia, rasite čia.

 

[1269]

Greitai padaromas ugniakuras

Paverskite paprastą duobę gražiu židiniu, kuriančiu jaukumą. A Beautiful Mess siūlo tik keturis paprastus žingsnius, kaip tokį ugniakurą galime pasidaryti kiekvienas.

[1253]

[1254]

Židinys su suoliuku

Jei dažnai susitinkate su draugais, artimaisiais, tuomet nieko nėra geriau kaip mėgautis grynu oru ir gražiu vaizdu nuosavuose namuose. Šalia lauko židinio sukonstruokite suoliuką ir pasikvieskite linksmą draugiją!

[1255]

[1256]

Nedidelis ugniakuras

Šis The Garden Glove mažas ir greitai padaromas lauko židinys puikiai tiks nedideliame kieme ar sode. Paprasčiau, tikriausiai, jau nebegali: būti laiko ir priemonių reikia minimaliai.

Aikštelė aplink židinį

Kartais užtenka labai nedaug, kad lauko židinys atrodytų kitaip, pvz., paryškinti jo formą ir sukurti storesnį kraštą tarsi mažytę aikštelę. Jei jau turite lauke ugniakurą, tokiu būdu galite atnaujinti ir sukurti originalesnį vaizdą.

[1257]

Židinys žemėje

Dar vienas variantas, kaip įsirengti kitokį židinį - įkurkite jį žemėje. Tokiam ugniakurui padaryti užtruksite tik gerą pusdienį. Tačiau, turint tokį neaukštą lauko židinį reikia atidžiai prižiūrėti mažus vaikus.

[1258]

Akmenimis dengtas židinys

Norintiems kuo natūraliau atrodančio lauko židinio - štai jums hometalk.com pasiūlymas. Gražus, bet kartu ir nerūpestingumo įspūdį skleidžiantis židinys, ras vietą kiekvieno sode ar kieme.

Žvyras ir akmenys

Harpster Home siūlo kiekvieniems namams tiksiantį lauko židinį iš akmenų ir žvyro. Be to, tokį kūrinį labai nesunku pasidaryti, o geriausia tai, kad formą ir dydį galite pasirinkti patys: labiausiai tinkančius jūsų erdvėje.

[1259]

[1260]

Kilnojamas lauko židinys

Skamba gan neįprastai, tačiau jei jūs nenorite ar neturite vietos lauko židiniui, ne bėda - kai reikia, jūs jį galite tiesiog pasidaryti per pusvalandį bet kurioje vietoje. Viskas ko jums reikės: plytos/akmenys ir dubuo. Smulkesnis aprašymas čia. 

[1261]

[1270]

Židinys su grotelėmis

Atsižvelgiant į tai, kokiu tikslu konstruojate lauko židinį, visada jį galima panaudoti ir maisto kepimui, tereikia metalinių grotelių.

Lauko židinys su asmeniniais ženklais

Kurdami namus, kartais tam tikrose vietose galite palikti įvairių žymių, taip sukurdami išskirtinumo ir asmeniškumo potėpius. Be to, tai puikus prisiminimas.

[1265]

Betono žiedų ugniakuras

Pirmiausia, kas krinta į akis - spalva. Dažniausiai esame įpratę matyti pilkų atspalvių židinius, tačiau galite turėti ir raudoną , kuris gali būti kiemo akcentas.

[1266]

Židinys-staliukas

Kai nesinaudojate lauko židiniu - paverskite jį staliuku. Priklausomai nuo to, kokį turite židinį, galite uždengti visą paviršių arba tik nedidelį ugnies plotą. Be to, tai labai patogu jei turite mažų vaikų ar naminių gyvūnų.

[1267]

[1271]

2015 09 18 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt