šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Ligoninėje be penio likusiam britui – solidi kompensacija
tiesa.com

Dėl infekcijos vienoje Jungtinės Karalystės ligoninėje lytinį organą praradęs vyras prisiteisė iš medikų šešiaženklę sumą.

Southendo universitetinėje ligoninėje prostatos vėžiu sergančiam Andrew Lane’ui 2013 m. per operaciją buvo pašalintos pažeistos ląstelės, tačiau netrukus po procedūros paciento kūne aptikta infekcija – nekrozuojantis fascitas, kuris naikina kūno audinius.

Šį sutrikimą medikai pastebėjo ne iš karto. Kol mirtinai pavojinga infekcija buvo suvaldyta, ji spėjo atlikti savo juodą darbą – sunaikino vyro lytinio organo audinius, tad iš penio liko vos 3,8 cm ilgio darinys.

Dėl to pacientas kreipėsi į teismą. Tik šią vasarą bylą pavyko užbaigti, kai ligoninė sutiko 63 metų A. Lane’ui išmokėti neatskleisto dydžio kompensaciją, ieškovo teisininkai atskleidė tik tiek, kad tai – šešiaženklė suma.

„Galiu tik patvirtinti, kad mūsų fondai bendrauja su ponu Lane’u ir buvo sutarta dėl kompensacijos sumos.

Pripažįstame, kad klydome ne laiku nustatę vyro diagnozę“, – sakė Southendo ligoninės slaugos padalinio vadovė Denise Townsend.

Teigiama, kad vyrui po šios ligos teko gydytis depresiją, mat jis jaučiasi seksualiai pajėgus, bet šio poreikio patenkinti dėl infekcijos padarinių jau negali.

Blogiausios Anglijos ligoninės: kur pagalbos laukti reikia ilgiausiai

2018 09 05 13:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt