ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
Ligoninėje neišnešiotas naujagimis paliktas mirti
tiesa.com

Paaiškėjo, kad ligoninės darbuotojai neišnešiotą kūdikį prausykloje paliko vieną mirti, o kito nelaimingo atvejo metu nesugebėjo teisingai diagnozuoti kondicijos moteriai, kuri mirtinai nukraujavo.

Kaip skelbė bbc.co.uk, mirtinai nukraujavusi moteris buvo diagnozuota turinti psichikos sveikatos sutrikimų.

Tuo tarpu 22 nėštumo savaitę gimęs neišnešiotas kūdikis, vietoj to, kad būtų paliktas su motina, buvo įdėtas į Mozės krepšį ir paliktas mirti vienas prausykloje, „nes darbuotojai nerado ramios vietos, kur motina galėtų pabūti su mištančių naujagimiu”.

NHS inspekcijos metu, Royal Oldham ir Šiaurės Mančesterio ligoninėse aptikta ir daugiau „nepriimtinų situacijų”, kuomet naujagimiai ir moterys kentė nuo klaidingų medicininių sprendimų, įrenginių ar darbuotojų trūkumo, arogantiško darbuotojų požiūrio.

Dar vieno nelaimingo atvejo metu, kūdikis mirė, nes laiku nebuvo identifikuota jo motinos reta kraujo grupė. Kito atvejo metu moteriai tris kartus nenustatyta diagnozė. Dėl šios medikų klaidos pacientei prireikė kolostomijos.

NHS teigė atsiprašiusi nukentėjusiųjų šeimų.

Ligoninių atstovų teigimu, nuo to laiko, kai pasirodė ataskaitos, pacientų priežiūra gydymo įstaigose ženkliai pagerėjo.

2016 11 24 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt