pirmadienis, kovo 1 d.
Lilijos Banaitienės savaitės horoskopas: ko tikėtis sausio 18-24 dienomis?
Alfa.lt

Astrologės Lilijos Banaitienės sudarytas savaitės horoskopas leis praverti ateities šydą ir sužinoti, ko tikėtis ir kaip elgtis šią savaitę!

AVINAS

(03 21–04 20)

Į asmeninį gyvenimą jaudulio vėjo įneš netikėta pažintis ar atsiradusi pirmoji meilė. Neramus ir aktyvus laikotarpis. Būsite nuolat gaišinami ir trukdomi kitų asmenų, o tai jauks jūsų planus ir lengvai jus erzins. Leiskite sau atsipūsti. Pasaugokite sveikatą, silpna grandis bus gerklė ir akys.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tikėtina, kad susitiksite su senais bičiuliais, galbūt net patys ieškosite galimybių susitikti su mokslo draugais ar buvusiais kolegomis. Asmeninio gyvenimo dangų nušvies malonių akimirkų spinduliai. Sėkmė lydės finansininkus. Tai gana stabili ir finansiškai saugi savaitė. Visgi savijauta nebus gera , pasirūpinkite savimi, nes gali parklupdyti peršalimo ligos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų pasitikėjimas savimi ir gera nuotaika neleis elgtis su jumis nepagarbiai. Ieškantiems antrosios pusės, pažintis gali įvykti keliaujant. Profesinėje veikloje patartina atkreipti dėmesį į kolektyvą, galbūt kažkam esate konkurentas ir tik laiko klausimas, kada yla išlys iš maišo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Meilėje vyraus romantiniai atspalviai. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti Jums labai svarbių žinių – dėl naujo darbo pasiūlymo. Jei tvarkote nekilnojamo turto reikalus pagaliau gausite seniai lauktą raštą ar žinią.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Asmeniniame gyvenime tikėtina naujos pažintys, santykiai klostysis kiek vangokai, todėl imsite abejoti pasirinkimu. Savo darbo vietoje jausitės puikiai, nors norėdami įveikti užduotis turėsite paplušėti iš peties tik taip jūsų darbo rezultatai bus puikūs. Palankus laikas atostogauti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Meilės vandenis drums delsimas, antroji pusė turi planų, tačiau kol kas mąsto ir tyli. Palankus laikas valstybės struktūrų darbuotojams, politikams, galite gauti netikėtą naujieną, ji bus susijusi su darbu. Saugokitės žarnyno infekcijos, plaukite vaisius ir daržoves.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pergalvokite santykius, kad į ateitį žengtumėte tvirtai žinodami, į kokį petį bus galima atsiremti. Tikėtina, kad darbe užgrius lavina rūpesčių. Atsiras netikėtų išlaidų, kurios kaip reikiant išmuš iš pusiausvyros ir apkartins gyvenimą. Nenusiminkit, fortūna jums ruošia dovanas, kurių seniai esate nusipelnę.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gali apniukti asmeninio gyvenimo dangus. Aiškinsitės garsiai, tačiau tai – ne pabaiga, sudarius paliaubas, viskas tekės kasdienine vaga. Intuicija Jūsų neapgaus, šią savaitę – geriau pirkti nei parduoti, pasikliaukite nuojauta. Saugokitės vandens telkinių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors spaus kasdieniniai darbai ir įsipareigojimai, mintis užvaldys nauja pažintis. Aistra bus stipresnė už pareigos jausmą, o tai neabejotinai atsilieps darbinei veiklai. Net jeigu ir prispaus finansiniai rūpesčiai, nepraraskite optimizmo, viskas priklausys nuo vidinio nusiteikimo, todėl tikėkite, kad viskas bus gerai. Palankus laikas atlikti profilaktinį sveiktos patikrinimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Vienišiems patartina būti apdairiems su nauju pažįstamu ar pažįstama. Tvarkydami darbe piniginius reikalus būkite ypač atsargūs, nes galite priimti neadekvačius sprendimus, už kuriuos vėliau teks brangiai sumokėti. Vartokite daug kalcio turinčius produktus.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Tikėtini nesutarimai su mylimu žmogumi. Vienišoms širdims pažinčių geriau neieškoti, tad ši savaitė praeis ramiai nekeldama dideles įtampos. Gerai seksis tvarkyti jums aiškius darbus, netinkamas laikas naujų darbų pradžiai. Dažniau užsukite į sporto klubą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Bus svarbu išsiaiškinti, kas jus sieja su antrąja puse, nuoširdūs jausmai ar išskaičiavimas. Pergalvokite santykius, kad į ateitį žengtumėte tvirtai. Finansinius reikalus tvarkykite klausydamiesi intuicijos, tai padės išvengti klaidingų sprendimų. Saugokitės vandens telkinių.

2021 01 15 11:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt