ketvirtadienis, vasario 25 d.
M. Markle laimėjo ieškinį dėl viešai paskelbto laiško tėvui: emocinė žala tebėra didelė
Alfa.lt

Meghan Markle teigė, kad emocinė „žala tebėra didelė“ po to, kai teisėjas nusprendė, kad ji „pagrįstai tikisi privatumo“, „Mail on Sunday“ paskelbus privatų laišką savo tėvui Thomasui Markle'ui.

Sasekso hercogienė ėmėsi teisinių veiksmų dėl asocijuotų laikraščių, kuriems priklauso „Daily Mail“ ir „Mail on Sunday“, dėl „Post on Sunday“ publikacijos, kai buvo paskelbtas privatus laiškas, kurį ji parašė savo tėvui Th. Markle'ui 2018 m. rugpjūčio mėn.

Savo „HuffPost“ pasidalytame pranešime ji sakė: „Po dvejų ilgų teisminio nagrinėjimo metų esu dėkinga teismams už sprendimą, kad asocijuoti laikraščiai ir „The Mail on Sunday“  atsiskaitytų už neteisėtą ir nežmonišką veiklą.“

„Ši taktika (ir leidinių „MailOnline“ ir „Daily Mail“ taktika) nėra nauja; tiesą sakant, tai tęsiasi pernelyg ilgai be pasekmių“, – pridūrė hercogienė.

„Šiems leidiniams tai yra žaidimas. Man tai yra tikras gyvenimas, tikri santykiai ir labai didelis liūdesys. Žala, kurią jie padarė, yra labai didelė“, – pasakojo M. Markle.

Ji teigė, kad nors „pasauliui reikia patikimų, faktų patikrintų, aukštos kokybės naujienų“, bulvarinio leidinio darbas yra „priešingas“.

„Mes visi pralošiame, kai bulvariniai skaitalai parduodami geriau negu tiesa, kai moralinis išnaudojimas parduodamas geriau nei padorumas ir kai įmonės kuria savo verslo modelį siekdamos uždirbti iš kitų žmonių skausmo“, – tęsė hercogienė.

Sasekso hercogienė dėkojo savo vyrui princui Harry, savo motinai Dorijai Ragland, taip pat savo komandai. 

„Aš dalijuosi šiuo laimėjimu su kiekvienu iš jūsų. Mes visi nusipelnėme teisingumo ir tiesos, mes visi nusipelnėme daugiau“, – sakė M. Markle.

2021 02 12 19:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt